Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan van a a 15-25 évesekig...

Hogyan van a a 15-25 évesekig (meg esetleg a meg idosebbeknek is) annyi like a facebook profil kepukon? En vagyok a ronda vagy miert nem likeoljak olyan sokan? Pedig egesz sok ismerosom van

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyémen 16 van (15/L) szerintem azért, mert nem vagyok népszerű, és kevés fiú ismerősöm van, és nem raktam ki a mellem...
2015. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tele vannak ismerosokkel, es gyakran akar 60-70%-ukat nem is ismerik szemelyesen, plusz meg jon melle a par szaz vagy ezer koveto is :)
2015. júl. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elozorol lemaradt meg: es valoszinuleg tobbszor is beallitjak ugyanazt a kepet profilnak, igy mindig frissen kijon a hirfolyamban olyanoknak is, akik esetleg lemaradtak volna rola eloszor.
2015. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolso kommentelo: hogyan lehet kitenni ugyan azt a kepet tobbszor hogy a like szam megmaradjon? (Ezt mar en is tapasztaltam tobbszor hogy ezt csinaljak)
2015. júl. 17. 00:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Amugy meg koszi mindenkinek az eddigi valaszokat :)
2015. júl. 17. 00:03
 6/7 anonim válasza:

#1 szerintem nem gond az, ha nem "népszerű" az ember:) AZ én képeimen sincs sok, talán mert nem vagyok kigyúrt meg semmi ilyesmi, meg nem olvasgatok idézetes oldalakat :DDDD

Kérdező, lehet hogy azért mert nem küldesz üzeneteket minden ismerősödnek, hogy likeolja a képet :) Szerintem semmi gond nincsen azzal:)

2015. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak megsugom, az ilyeneken azért van annyi like, mert ráírnak minden Egyes ismerősükre, hogy "lécci lájkojjá mán". Nem egyszer irtak már rám ilyenek.. Gyűlölöm az olyat aki ebből versenyt csinál. Az én képeimen általában 50-60like van, és csak olyanok likeolják akiket ismerek. A legtöbb like max 150. De nem Nagyon tud érdekelni
2015. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!