Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lézeres szőrtelenítés végleges?

A lézeres szőrtelenítés végleges?

Figyelt kérdés
2015. júl. 16. 23:34
 1/6 anonim válasza:
nem az
2015. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Az én példámat alapul véve nem az. Ráadásul át is vernek.

Elegem volt a gyantázásból, ezért 3 éve úgy döntöttem, hogy kipróbálom. Az AESTHETICA orvosi központba mentem. 5 kezelésen vettem részt. Ma ugyanúgy visszanő a szőr, mint azelőtt. Igaz, a kezelés után két héttel tényleg kipotyogtak a szőrszálak, ezt aláírom. Pár hétre rá viszont minden a régi.

Nemrég voltam bent náluk. A szerződésben az áll, hogy a nem felhasznált kezelések árát (egy csomagban 8 kezelés van) visszatérítik. Meg is leptek volna, ha tényleg visszatérítették volna. Az ÁSZF-ben az áll, hogy csak az adott évben befizetett összeget térítik meg, ami alapból hülyeség, mert legkésőbb az első 1-2 kezelés során kifizettetik veled a számlát, az összes kezelés pedig körülbelül 4 évet vesz igénybe. Erről ennyit! Más központtal kapcsolatban nincs tapasztalatom. Remélem segítettem, mielőtt kidobod a pénzed az ablakon...

2015. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is azt mondták h nem

sőt, 10-20% így is, úgyis ott marad, szóval valahogy a maradékot is kell szőrteleníteni

és legjobban fehér bőr - barna szőr kombón működik

engem nem győzött meg

2015. júl. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
43%
Igen, ráadásul azért is hülyeség, mert kezelés alatt minél fehérebbnek kell legyél, ami a nyári időszakot alapból kizárja. Vagyis nem mehetsz, csak ősszel, télen, vagy esetleg kora tavasszal. A kezelések előtt mindig annyi hónapot kell várni, mint amelyik alkalom jön. Vagyis az ötödik alkalom előtt öt hónapot vársz, a hetedik előtt hét hónapot, a nyolcadik előtt nyolcat, és így tovább. Plusz, amit hirdetnek nagyfejű gépet, tényleg úgy működik, ahogy írják, de van nekik összesen EGY DARAB. Vagyis ha most felhívnám őket, szerintem legkorábban október környékére kapnék időpontot. Nevetséges...
2015. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érted. :)

Nem végleges olyan szempontból, hogy nincs olyan, hogy oké, odamész, megcsinálják, 'oszt kész.

A szörnek ciklusos növekedése van, több évbe telhet, mire minden szálat elér a lézer. De amit egyszer már elkapott, ONNAN MÁR ALAPESETBEN NEM NÖ VISSZA. (Hormonváltozásnál pl. terhességnél elöfordulhat; illetve 8 évente sejtmegújulási folyamat miatt biztosan lesznek új szálak, de ez pl. egy kis területen max 8-10 szálat jelent.) Nekem hónalj területen csinálták 2 éve. Nem tépkedtem, elég idöt hagytam ki a kezelések között és minden alkalommal lefotóztam. Gyönyörüen látszik, ahogy minden kezelés után más és más szörtöl szabadultam meg.

Most jöttem a nyaralásról, 10 napos volt. Egy nappal elötte borotváltam a pihéket és még most sem látszanak igazán...

2015. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

És ahogy látom, nagyon félreinformáltak fölöttem...


Két okból "nem lehet" nyáron lézerezni.

1.) Veszélyes a bört egyszerre kétféle fényterápiának kitenni.

2.) Ha nagyon csoki leszel, akkor nem csak a ször, de maga a bör is elnyelheti a lézert, ami égési sérüléshez vezethet. (A kezelés ugye a ször-bör kontrasztján alakul.)


Kvázi, ha a kedves kérdezö is 2015-ben él, akkor bizonyára hallott már a napocska káros hatásairól; nyilvánvalóan le fog mondani a napi x óra napozásról, szolizásról a saját biztonsága és a tartós szörtelenség érdekében. Különben hónalj területnél például egész tavasszal és nyáron mentem, hiszen léteznek fényvédök is (amit egy táskában el lehet vinni a nyaraláshoz, húha!), továbbá mechanikai radírok, amikkel leszedheted a elhalt barna bört. Izgi, mi? :)

2015. júl. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!