Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az anorexia utáni hízás szép?...

Az anorexia utáni hízás szép? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy valaki tapasztalt -e olyat magán (ha anorexiás volt) vagy másokon, hogy a felépülés közbeni hízás szebbé tette?


Én például 160 cm és 39,5-40 kg vagyok, és 45 kiló a célom. Szerintetek jól fog állni?


(Képet privátban küldök, illetve várok)



2015. júl. 17. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

A húgom is 160 cm és 37 kiló volt. Komolyan mint egy élő csontváz. Nagyon csúnya volt szegénykém. Majd elkezdett hízni. Na 59-60 kiló és gyönyörű nő lett. Végre mosolyog, boldog.

Szerintem a 45 kiló sem jó cél. Attól még továbbra is sovány leszel. Adj hozzá + 10 kilót. 55 kilóval már jó leszel.

2015. júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Igen, az anorexiásokat mindig szebbé tesz a hízás, mert nem 'vékony' a testük, hanem sovány, ami semminek sem áll jól. Az arc is csúnyább, a térd, a karok, a hát, nincs mell... És a 45 kg még mindig kevés, de küldhetsz képet, és akkor tudok személyesebbet is mondani.
2015. júl. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen, de a 45 kiló az nagyjából zsír lesz. Azt úgy fogom fölszedni, hogy alig mozgok valamit. És mellesleg egy 13 éves gyerek vagyok, nem felnőtt, ezért elég nekem a 45.

És ha megnézitek a my body gallery-t ezekkel az adatokkal teljesen normális emberek jönnek. ki. Vékonyak, de egészségesek. És én ilyen akarok lenni. Vékony (de nem sovány) és egészséges.

2015. júl. 17. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Ahhoz azért izom is kell!


Ha megnézed ezt a két képet:

[link]


[link]


Nem 3 kiló zsír a különbség, hanem jó pár kiló izom!


Sportolj és étkezz egészségesen (sok fehér hús és zöldség)! Mert ha csak csokival, fagyival, sütivel növeled a súlyodat, nem fogsz tetszeni magadnak.

(Persze mehet a csoki, süti is, de ne kizárólagosan)

2015. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem zsírra van most szükségem. Az izomszázalékom (38,1) a koromhoz képest magas, a testzsír százalékom (9,8) pedig vészesen alacsony
2015. júl. 17. 11:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor jó.
2015. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!