Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a modellkedésről...

Mit gondoltok a modellkedésről, titeket is szólítottak már le az utcán, hogy nem-e szeretnétek modellkedni?

Figyelt kérdés
pl:Avon, Oriflame, és egyébb reklámfilmbe való szereplésért.
2010. márc. 5. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem igazán, rólunk tudták, hogy mi tudunk magyarul, és így már nem volt nyerő a dolog.
2010. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, szólítottak már le, de nem éltem a lehetőséggel. : D

Egyébként nem vagyok az a fajta lány, aki modellkedne, de nem vagyok rossz véleménnyel azokkal az emberekkel, akik csinálják.

:)

14/L

2010. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szólítottak bnem eccer, de ezek kamuk. aztán pénzt kérnek tőled h végezz el egy tanfolyamot, aztán pedig magadra hagynak, h megint sok pénzért készíts portfóliót, és reklámozd magad
2010. márc. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Állítólag ingyenes, legalábbis nekem azt mondták
2010. márc. 5. 18:23
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Engem az Avonosok szólítottak le. Felírták a nevem, és a szüleim tel.számát. Azt mondták, hogy lesz egy fotózás, ingyenes.

Felhívták anyum, mondták Neki, hogy úgy lenne, hogy elmegyek egy fotózásra. Megcsinálják a sminkem, adnak ruhát. Mindez ingyenesen.

Na de: ide kéne jönnie anyumnak is, ahol megbeszélik Vele a továbbiakat. Tehát: ezután kell egy portfólió, ami minimum 64 000 ft.

És ez legkisebb összeg.

A végén pontosítottak, hogy nem Avon, hanem egy ügynökség, ami terjeszti a képeim, pl Avonnak. De videoklippekbe is be lehet kerülni. Ezen keresztül lehetett bekerülni a Majka klipbe is. :)

k

2010. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Bocsi, véletlen elküldtem, de nem fejeztem még be. :$

Tehát:

nem vállaltam el, de olvasgattam és nem voltak az ügynökségről rossz véleményről.

De közelse biztos, hogy Téged is ez kért fel, tehát érdemes vigyázni.

Ezután egy másik is felkért...látszott, hogy nagyon gagyi, talán átverés.ű

Szerintem, mielőtt bármit is elvállalnál, olvass utána! :)


Remélem segítettem! :P


Ja és ha elvállalod, sok sikert! ;)

2010. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon sokáig zaklattak telefonon, miután megadtam egy cégnek. Suliban futottunk össze két modellcsajjal, valamilyen lánc szerű beszervezkedési emberkék voltak. Ennek a mondatnak semmi értelme, de nem tudom megfogalmazni.

De nem mentem, pedig több helyről is kerestek.

2010. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Velünk most íratták be az ellenőrzőnkbe a suliban, hogy semmilyen ilyesmi személlyel ne álljunk szóba, mert már nagyon sok visszaélés és egyéb dolog lett belőle, és már rendőrségen van az ügy.
2010. márc. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen történik veled, akkor ne add meg nekik semmilyen személyes adatodat, hanem kérd el a honlapjuk címét. Ha komoly ügynökség, akkor leinformálhatóak. Lehet, hogy jó szándékkal szólítanak meg, csak éppen nem tudhatod, és ebben az iparágban elég nagy a kockázat, hogy valami mást akarnak. Egyébként vannak emberek, akik ezért kapnak pénzt, hogy jó arcokat hajtsanak fel az ügynökségeknek.
2010. márc. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Nekem is mondta már egy ilyen "arcgyűjtő", hogy jelentkezzek reklámfilmekre, de nem mondott konkrét céget. A reklámokat nem az Avon csinálja, ők csak megrendelik! Nálam ez úgy történt, hogy felírta, hova menjek jelentkezni, ha érdekel, és ott majd megadom az ő nevét, úgy kap értem pénzt. De nem kérte el az adataimat. Ez egy korrekt és bizalmon alapuló megoldás. Ha egyszer elmegyek, meg is fogom adni a nevét, mert azt a pénzt vagy ő kapja meg, vagy az ügynökségnél marad, akkor meg miért ne?
2010. márc. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!