Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a modellkedésről...

Mit gondoltok a modellkedésről, titeket is szólítottak már le az utcán, hogy nem-e szeretnétek modellkedni?

Figyelt kérdés
pl:Avon, Oriflame, és egyébb reklámfilmbe való szereplésért.
2010. márc. 5. 17:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ezekre ne reagáljatok!

Jelentkeztem nyáron egy hostess-munkára, ez lett volna a feladatom, hogy címeket gyűjtök. Nekem gyanús volt, túl sok pénzt kaptam volna, és ahhoz képest, hogy "az egy profi modelleket foglalkoztató cég", elég csúnyácska gyerekek futkároztak a folyosón. Utánanéztem, és valóban, ez a cég egy rendkívül nagy átcs*sző szervezet, mindenkit leszólítanak, függetlenül attól, hogy három füle van, és két méter hosszú orra, és kifizettetnek vele egy csomó pénzt. El is jöttem egyből, én nem fogok senkit sem átvágni. Ilyenkor ne hízzon senkinek se a mája, mert független attól, hogy hogy néztek ki.

2010. márc. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!