Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik típusú nő tetszik...

Melyik típusú nő tetszik jobban (képek)?


2015. júl. 22. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok :) Én a második típusba tartozom ;)
2015. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Egyik se tetszik.


Ha valaki pisztolyt tart a fejemhez, hogy válasszak, akkor az első.

2015. júl. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az egyes és a kettes is tartalmaz olyan nőket, akiktől alapból a hideg ráz, lásd Natalie Portman, vagy éppen Megan Fox. Ezt a kérdést ezek alapján nem tudom eldönteni.
2015. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező úgy érti h a világos, szőke lányok inkább vagy a sötétebb, barna illetve fekete lányok
2015. júl. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kiválogattad mindkét típusból a legirritálóbbakat. :) Egyébként inkább az első.
2015. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Juj, Megan Fox-tól én a hajamat tépem :D


Egyébként az első.

2015. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem számítottam rá, hogy Megan Fox ilyen népszerűtlen :D De valóban nem az a fontos, hogy ki van a képeken, bár tudom, hogy kicsit nehéz elvonatkoztatni.
2015. júl. 22. 15:58
 8/12 anonim ***** válasza:

^


#2 vagyok.


Ebben az esetben érdemes lenne a kérdezőnek megtanulnia világosan feltenni egy kérdést. :)


Porcelán világos bőr (mindenképpen), bármilyen természetes(!) hajszín (főleg fekete), és SEMMILYEN férfias frizura (okádék nőkön, és a legtöbb esetben valami komoly pszichés gond áll a háttérben), sportos, izmos test (ebben az esetben mellméret mindegy), vagy nagy, természetes mellek (B fölött). Habár utóbbi esetben sem fogadható el számomra, hogy lógjon a segge/melle (akkor lóg, ha nincs a zsír alatt izom), és hogy formátlan, löttyedt legyen a teste.


Szemszínt tekintve kék/zöld. Kifejezetten tetszenek a magas nők, bár ez már a legkisebb szempont.


Illetve ezen összes szempont semmit sem ér, ha nem olyan ember, aki számomra vonzó - a tulajdonságait, meggyőződéseit, hozzáállását, kitartását, mentális/szellemi erejét tekintve.

2015. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8, a kérdés nem arra irányult, hogy kinek mi az abszolút ideál, hanem hogy a feltüntetett két típus közül ki melyiket preferálja. Csak azt gondoltam, hogy képekkel pontosabban tudom illusztrálni, hogy mire gondolok mintha csak leírnám. Ezért raktam a képeket két kategóriába, és ezért azt kérdeztem, hogy melyik 'típus' tetszik jobban. Nem az volt a kérdés, hogy melyik színésznő a legszebb, vagy hogy pl. Megan Fox szép nő-e/szebb-e mint Natalie Portman, így szerintem elég világos volt a kérdés. Ettől függetlenül köszönöm a választ :)
2015. júl. 22. 17:53
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem abszolút ideált írtam le (de :D), hanem egy típust. Amit leírtam, az tulajdonképpen megfelel az északi típusnak... szóval erről van szó.


A képeid alapján annyi típust lehet kialakítani annyi szempont alapján, ahány képet linkeltél. Így értelmetlen a kérdés.

2015. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!