Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok sos, a szemerem domborz...

Lanyok sos, a szemerem domborzatom mar regota nekem nem stimmel, ez atlagos? :' (

Figyelt kérdés
A ket kis szemeremajak, nem szep rozsaszin, hanem ronda, nem fekete, de olyna sotet, es folyton kilog a nagyobb szemeremajakbol, ami tulsagosan is laza, es csak ugy log az is. Olyan rondanak erzem. Nektek is ilyen? V cska nekem? Mit tegyek ellene? Nagyon nehez volt ezt leirnom meg neztelenul is. De szeretnem ha valaki segitene. Szuz vagyok, nem csinaltamvslami semmit. De ez lenne a normalis? Es ha nem akkor mit tegyek ellene kerlek segitsetek :'(

#nemi szerv #Szemérem domborzat
2015. júl. 23. 00:03
 1/4 A kérdező kommentje:
(17L)
2015. júl. 23. 00:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs azzal semmi baj, nyugi.
2015. júl. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Neked ilyen, normális. Sok nőnek ilyen. nekem szerencsére nem ilyen, de nincs ezzel sem semmi gond. Semmit nem tudsz tenni. Illetve van intim plasztika, de szerintem hülyeség.
2015. júl. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is,írj érthetően,normálisan és helyesen.Másodszorra nem a "szemérem domborzatod"-dal van problémád,hanem a nemi szerveddel.A szeméremdomb az a nemi szerv felett elhelyezkedő dombocska.

Harmadszor,nyugodj meg,valakinek pont ez fog tetszeni,hogy különleges vagy.Fel a fejjel,ne érezd magad rondának,mindenki más.Gondolj bele,milyen lenne,ha mindenki ugyanúgy nézne ki ott lent is.Senkiben nem lenne kiváncsiság.Nincs semmi baj a punciddal.

17L

2015. júl. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!