Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal odalent?

Mit kezdjek magammal odalent?

Figyelt kérdés
nagy a bajom, ugyanis "szőrfóbiám" van. mindenhol leszedtem magamról valamilyen módon, de a szeméremszőrzetemmel nem tudok mit csinálni. borotválás után egy nappal már nő is vissza, és szúr, ráadásul kiütéses is lett tőle az a terület. fontos tényező, hogy 15 éves vagyok, és kozmetikushoz nem mehetek, hogy szedje le mind rólam, mert anyám nem ért vele egyet, csak a bikinivonalat engedi. otthon nem merem gyantázni. mit tegyek?
2012. jan. 25. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Korai még ez a vad szőrtelenítési mánia. Alul ott lent szőrtelenítsd a bikini vonalat és esetleg vágj le a szőrzeted hosszúságából, ha nagyon lopos. Ne ess túlzásokba!
2012. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"lomposra" gondoltam.
2012. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a hosszúsággal nincs baj, csak a jelenlétével
2012. jan. 25. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez a bajom. Engem is zavart a szőr, de miután leborotváltam, alig vártam, hogy visszanőljön rendesen a szőr, mert annyira fájt és viszketett, hogy majd megvesztem. Tökre kipirosodott és szúrt. :S Nagyon rossz volt. Én a bikinivonalat borotválom, a többit meg levágom ollóval, de így se nagyon rövidre, mert ilyenkor is tud szúrni. :S 16L
2012. jan. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 As0tasI válasza:
100%

Ha van Párkapcsolatod és Sexuális életed már van Inkább probáld azokra a napokra tenni aborotválás napját...

Ez a kor a legrosszab ezena téren Énis átestem rajta ahogy mindenki... Én csak 1 Jó tanácsként mondom neked ha folyton borotválos és szörtelenitesz 20 Éves Korodban naponta kell borotválkoznod ami nem lesz nagy élmény... Fontos még azis h a szört az alsónemüd (Mellesleg Fiú vagyok) Bugyid nyomja lefele probáld felülről Lefele borotválni és nem fogja anyira iritálni a bőrődet használj arceszt és jol öncsd le h fertőtlenicsd és ne patogjon ki.. :D :D :D

2012. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:)) köszönöm! de amúgy ha felülről borotválom, akkor látszani fognak a tövek, ami meg szintén gusztustalan szerintem
2012. jan. 30. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
én borotválkozás utáni balzsamot szoktam rá rakni és én 3-4 naponta szoktam, különben szintén irritált lesz. még mindig jobb, mintha egyáltalán nem, amúgy én simán bevállalnám a gyantát is, de magamnak nem csinálnám 18/f
2012. febr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!