Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt olvastam valahol hogy ha...

Azt olvastam valahol hogy ha meghizok akkor megnonek a melleim, nekem kicsik a melleim 16 eves vagyok. Kb mennyit kellene hizzak hogy nojjenek es milyen kajat egyek tobbet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
16 éves vagy, még nőnek a melleid maguktól is. Ha hízol, akkor mindenhova hízol és nem biztos, hogy mellre fogsz. Van egy csomó dagi nő, akinek kicsi a melle. Ehhez azért adottság is kell. Meg ha a családodban is kicsi a nők melle, akkor nagy valószínűséggel a tied sem lesz nagy.
2008. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én 19éves vagyok és kicsik a melleim mégsem panaszkodom, mert más sem panaszkodik az ágyban nyújtott teljesitményemre.dehát ha te hizni akarsz akkor egyél mindent ami beléd fér és amit a média meg az orvosok egészségtelennek tartanak(gyors kaják,gyümölcsből a banán azt hallottam stb).
2008. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 eves vagy meg boven van ido ra hogy megnojjenek a melleid.
2008. szept. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg ne az legyen a célod hogy nagy legyen a melled, aki szeret az kis mellekkel is szeretni fog.
2008. szept. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!