Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb ilyen alkatú lányokat mért...

Kb ilyen alkatú lányokat mért itélnek el? Sokat olvastam efelol, és mindnehol csak azvan, hogy a pasik undorodnak az ilyen lányktól

Figyelt kérdés
szóval kb ilyen alkatu lányokrol van szo: [link] mért van ez igy?mert minden csak a kulso? sokar olvastam ittis,és sajnállom a husisabb lányokat:S
2011. okt. 14. 10:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
55%
Elítélik a kis tizenéves kölkök.
2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
71%
Azért kíváncsi lennék a képre PS nélkül...
2011. okt. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem hinném,hogy a pasik undorodnának az ilyen alkatú nőktől,de biztos sokuknak nem tetszik,mert túlsúlyos.Nekem sem tetszenek a dagi palik.
2011. okt. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%

Mert ma nem divat. Mindennek magvan a maga kora, volt amikor a Willendorfi Vénuszt tartották szépnek, pedig az sokkal durvább.

Egyébként nekem kb ilyen alakom van, csak nem tégla alakú a fenekem, hanem kerek :D És mivel egészséges táplálkozás mellett híztam meg, nincs semmi narancsbőr és hasonlók. Pár stria igen, de azzal nem tudok mit kezdeni sajna.

2011. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
koszi:)
2011. okt. 14. 10:46
 6/36 anonim ***** válasza:
42%

Igen, en is a photoshop nelkuli kepekre lennek kivancsi.

Egyebkent azert, mert igenytelenek.

2011. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
ez a kép photoshop, fasza megvilágítás, smink, fekete ruha ami köztudottan vékonyít, + magassarkú. de egy gyakorlott szem így is tudja, hogy ez a csaj kövér. van akit nem zavar, van akit igen. engem speciel zavar, nekem ez már kövér. 22/f
2011. okt. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
77%
Nem ítélem én el, de nem járnék vele. Mégpedig azért nem, mert elvárom magamtól, hogy ne legyen rajtam felesleg ezért ezt elvárhatom a páromtól is, főleg, hogy folyamatosan elhurcolom az aktuális páromat is kirándulni magammal, és egy ilyen testalkatú nő kevésbé bírná a hegymászást stb-t. :)
2011. okt. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 Andizsuzsi ***** válasza:
67%
Miért igénytelenek a molettek? Egyrészt van, akinek az tetszik. Másrészt van, aki egészségügyi okokból olyan. De amúgy is. Szerintem igénytelen az, aki mosdatlan, rendetlen, rendezetlen. Annak a testalkathoz semmi köze. Miért kellene minden nőnek arra igényének lennie, hogy nádszál vékony legyen?
2011. okt. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
87%
Szerintem se feltétlen ítélik el az ilyen alkatú lányokat,én momentán vonzónak tartom ha valaki megközelítőleg így néz ki mint a csajszi a képen.Persze ha például valaki 160 cm mellé 120 kiló az már gáz.
2011. okt. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!