Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim szőrzeten alkalmazott...

Intim szőrzeten alkalmazott szőrtelenítő krémekről milyen tapasztalataitok vannak, mennyire vált be?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
azokon a helyeken NEM szabad krémeket használni!!
2010. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem alapból a szőrtelenító krémek nem váltak be...Pedig nem ilyen gagyit használtam, hanem márkásat (Veet). De csípett és nem szedett le semennyi szőrt...Azóta nemigen kísérletezek vele.
2010. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem se vált be a szőrtelenítő krém, nekem égett a lábam utána, pedig mindent úgy csináltam, ahogy írva volt a papíron. az intim helyen való szőrtelenítést pedig szerintem olvasd el a doboz külsején a boltba, hogy lehet ott alkalmazni.

19/L

2010. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már hogy ne lehetne szőrtelenítő krémeket használni a bikinivonalon?!...


Én évek óta használom és semmi bajom nincs tőle!!!


[link]


Sokáig csak ezt a Bikinivonalra való krémet (Veet Duo Bikini) használtam :

[link]

De ez elég drága lett...


Most már második éve ezt a pumpás kiszerelésű szőrtelenítő krémet használom, mert ez olcsóbb, kiadósabb és ugyanolyan jó :

[link]


Ebből a kék színűt szoktam venni, ez érzékeny bőrre való, Aloe Vera és E-vitamin is van benne...

Nekem tökéletesen bevált bikinivonalon, hónaljon, intim részeken is.


Használat után lezuhanyzom, és kamillás hintőporral beszórom a szőrtelenített testrészeket.

2010. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.vagyok

bikinivonalon lehet,de a legintimebb részeken nem ajánlott!!a kemikáliák miatt!

2010. márc. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha használsz is, vigyázz egymás után ne használd, pl. ha nem szedte le mindet, mert kisebesedhet. Ha mégis csip, mosd le, és hogy hamar meggyógyuljon, használj Alszol kenőcsöt. Nekem nagyon bevált, mivel összeér a combom, és kihorzsolodik, ha bekened (éjszakára is) akkor másnap már nem jársz úgy mint akit (popsin dugtak).:)
2010. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!