Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Középiskolás lánynak (9. )...

Középiskolás lánynak (9. ) melyik táska lenne a jobb? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]



2015. júl. 24. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Legyen széles vállpántja, kényelmesen lehessen vinni telepakolva. Legyen külön tárolórekesze kisebb dolgoknak.

Amúgy nekem mind tetszik amit belinkeltél.

Én annak idején 1 piros Adidas zsákkal jártam ki a 8 általánost. Utolsó két-három évben kifakult és egyszer javíttatni kellett a cipzárját, de annyira hozzám nőtt, hogy nem cseréltem le. A gimit egy fekete Adidas-szal vittem végig, ami a mai napig használható, pedig 8 éves. Más márkával így nincs tapasztalatom. Ill. divatból én nem cserélgettem hátizsákot.

2015. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik, mert annak van olyan kicsi zsebe, amibe belerakhatod pl. az iratokat, meg a fontosabb dolgokat, amiket gyorsan meg kell találni. :)
2015. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik, edzőtáska stílusuk van, de ha neked tetszik, akkor a 2. a legjobb, a kis zseb miatt.
2015. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ti milyenre gondoltok?Linkelnétek?:)
2015. júl. 24. 15:18
 5/9 anonim ***** válasza:

3-mas vagyok


[link]


[link]


[link]


Nekem ilyesmik tetszenek. Suliba tökéletes, olyasmi, mint amit te linkeltél, csak nem olyan edzőtáska beütésű :)

Első 2 évben ilyeneket hordtam, 11-ben váltottam ilyenre:


[link]


De ez 9-10-ben nem praktikus.

2015. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam(10.),csak és kizárólag a 2. jöhetne szóba,az kifejezetten tetszik :) Hidd el nekem,fontos a jó táska. (Tapasztalat,fél év alatt lett gerincferdülésem a rossz miatt.Amióta jót hordok,újra szeretem,hogy kell sétálnom a suliba. Addig csak szenvedés volt. :( )
2015. júl. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik, mind edzőtáskának néz ki. Mármint nem sportosnak, hanem kifejezetten olyannak, amit az edzőterembe vinnék.


Ha mindenképp ezekből kell választani, akkor a 2., de ezeknek a színe és fazonja eléggé behatárolja, hogy mihez állnak jól.


Ha mindenképp sportosabb táskát szeretnél, és nem olyanokat, mint amit valaki fentebb linkelt (a gerinc terhelése miatt azokat sem javaslom, nem erre vannak kitalálva), akkor nézz el egy Hervisbe vagy esetleg egy Heavy Toolsba, deszkás boltokba, és vagy válassz valami egyszínűt, ami passzol a ruhatáradhoz, vagy egy olyan mintásat, aminek a színei szintén passzolnak. Pl. ha sok pirosat hordasz, akkor egy rózsaszínes, lilás táska nem jó.


Összefoglalva azt javaslom, keress olyat, aminek van tartása, de ha nem akarsz unalmasat, akkor ne a márkajelzés legyen színes rajta, hanem a mintája, és válassz hátizsákosabb fazont, ami kevésbé feszes, mint ezek.

2015. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Gyémántlány ***** válasza:

Nekem Vans táskám van, nagyon szeretem, nagyon szép. Ott mindig vannak nőies, esztétikus darabok, és hiába hátizsákok, azért nem keltenek ilyen edzőcucc-érzetet.

Itt az enyém: [link]

2015. júl. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

3-a

A félvállasok is jól szoktak kinézni de az nagyon nem jó a vállnak meg a gerincnek (tapasztalat)

2015. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!