Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVON ajándékcsomag?

AVON ajándékcsomag?

Figyelt kérdés
Úgy tudtam, hogy a kezdő tanácsadónőknek jár egy ajándékcsomag. Már kb 3 hónapja kezdtem el, nem kis összegben adok el termékeket, és a koordinátorom folyamatosan halogatja az ajándékcsomagom. Egyszer azt mondja hogy "majd jövőhéten viszem ám" aztán eltelik egy hónap, megint megemlítem neki és az a válasz rá h nincs ám elfelejtve, majd odaadja. Nem tudom hogy működik ez, más mikor kapta meg? Egyszer tett rá említést hogy neki mennyi mindene van otthon, el se tudja használni, szinte egy raktárra való. Ebből arra következtettem hogy lehet benyeli az ajándékcsomagokat vagy esetleg eladja...
2015. júl. 25. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én akkor kaptam meg anno, mikor jött a kövi katalógus szezonja, szerintem a koordinátorod vagy zsebre rakta, vagy csak szimplán paraszt.
2015. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon szuper... Ilyenkor mit lehet csinálni? Egyáltalán ha ekkora paraszt valaki az h lehet koordinátor?
2015. júl. 25. 21:32
 3/3 Timi179 ***** válasza:

Sziasztok,


kezdő tanácsadónőnek semmiféle ajándékcsomag nem jár!

Ami jár azt viszont mindig a csomagodban kapod meg a rendelt katalógussal, termékekkel együtt, ahhoz viszont csak te tudsz hozzáférni!


Rendelhető mintacsomag 1390 ft-ért illetve platina szett 7500 ft-ért az első 3 kampányban, ezek viszont nem ajándékcsomagok!


A koordinátorod valószínűleg saját ajándékcsomagra gondolt és szeretne téged megajándékozni, amiért sikeres tanácsadónő vagy, ezt viszont kérdezd meg tőle és kérd "számon", ha ígérte!


Az hogy sok terméke van otthon végülis a magánügye, ne vonj le következtetést szerintem!

Ha tudok valamiben segíteni írj!

2015. júl. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!