Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Fiúnak általános iskolai...

Fiúnak általános iskolai ballagásra virágcsokrot szokás adni? Vagy valami ajándékcsomag féleséget?

Figyelt kérdés

2015. jún. 15. 23:08
 1/7 anonim válasza:
nem kell túlzásba vinni, de szerintem nyugodtan lehet adni neki egy egyszerűbb csokrot :)
2015. jún. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Én öcsémnek olyan csokrot csináltattam, amiben nem virág volt, hanem csoki. Konkrétan kapott egy Ferero bonbon csokrot.


23 N

2015. jún. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez atól függ. Lányoknak is szoktak plusz ajándékot adni, főleg a rokonok.
2015. jún. 16. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 16. 08:38
 5/7 anonim válasza:
Virágot de nem kell túl cicomázni ,meg is lehet kérni a virágost hogy pár fiús figurákat rakjon bele: foci labda,számítógép ezek fából szoktak lenni. Vagy veszel külön csokit amit szeret és bele teteted de nem muszáj csoki lehet valami apróság amit szintén szeret,remélem tudtam segíteni :)
2015. jún. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ballagásra simán lehet virágot fiúnak is, persze, hisz ez tradíció. Vagy van olyan csokor, amiben csokik/plüss/pénz van, az is jó.
2015. jún. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kisebb csokrot nyugodtan lehet adni. nálunk általában a nagyszülők, nagynénik/bácsik, keresztszülők adnak, más rokonok inkább csak pénzt vagy ajándékot. úgy gondolom, hogy nem kell túlzásba vinni. mondhatjuk úgy, hogy nem tiltott, de nem is kötelező.

egy lány még gyönyörködik bennük, örül neki, de egy fiú nem fog ilyet tenni. csak zavarja majd a "sok gaz" a szobájában.

2015. jún. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!