Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha ma leborotválom a bikinivon...

Ha ma leborotválom a bikinivonalam, akkor körülbelül hány nap múlva lesz újra látható a szőr, illetve meddig nem kell hozzányúlnom? (Lent. )

Figyelt kérdés

A kozmetikusom tegnap már nem ért rá (igen nem volt időpontom, az én hibám), így kénytelen vagyok ma leborotválni, mit gondoltok hány napot bír ki? :/

Péntek estéig kéne kibírnia, mert aznap még nyaralok, és hát a fürdőruha sokat mutat.. Értelmes válaszokat, köszi! :)



2015. júl. 26. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha nem szoke es gyenge ott a szorod, akkor mar 2 nap mulva latszhat. Bar ez attol is fugg, milyen barna a borod. Miert nem epilalod vagy gyantazod le otthon?
2015. júl. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Attól függ milyen erős a szőr.Nekem másnapra már látszik,de az én szőröm brutál.
2015. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy milyen gyorsan nő a szőröd, de majd' egy hétig 10000%, hogy nem lesz szőrtelen. Akinek lassan nő a szőre, annak is 3 nap után már látszik. Szóval jobban jársz, ha magadnak legyantázod vagy viszel magaddal borotvát a nyaralásra.
2015. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert a gyanta készlet nem működik. Nem melegíti fel eléggé. Hibás. És sajnos elszúrtam az időt minden szempontból, és mindent az utolsó pillanatra hagytam. Köszönöm a gyors választ.. Sajnos nem szőke, és nem gyenge. Még valaki vélemény, tapasztalat? Segítene..

Első, ment a zöld, köszi. :)

2015. júl. 26. 18:40
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, mindenkinek ment a zöld! Még valaki? :/

És ha gyantával leszedném, (hátha ezúttal mégis engedelmeskedne az epiláló) akkor 5napot ugye kibírna biztosan?

2015. júl. 26. 18:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ha borotválom nekem 1 napon belül már látszik, másnapra már tüsi... gyantával 1 hetet kibír. Otthon is főzhetsz gyantát (cukor+citrom+víz), vagy ha van patronod akkor melegítsd a mikróban.
2015. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A borotvalastol,hamar visszanö,probald meg gyantazni.A patront,tüzhelyen egy labasba is felmelegitheted,vagy mikroba.(bar nekem egyszer bekrepalt töle a mikro)
2015. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a nyaralás rémálom..Reggel felkeléskor leborotválom, délben mikor felmegyünk pihenni, akkor már borostás, és borotválhatom újra :(
2015. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!