Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, erről mi a...

Fiúk, férfiak, erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sok helyen hallottam illetve olvastam, hogy a férfiak a barna és fekete hajú nőket szeretik inkább. Ha akárhol megkérdezi valaki, a nagy többség mindig a sötét hajat részesíti előnyben.

De mégis azt vettem észre, hogy ha az megy az utcán egy szép szőke lány, az nagyobb figyelmet kap, mint egy barna hajú. Van egy barátnőm, aki szőke, és nagyon sokan megnézik, és nem csak azért, mert a szőke haj elsőre feltűnőbb.

Tudom, hogy mindenkinek van egyéni preferenciája, de mégis, hogy van ez akkor?


(A kérdéssel nincs szándékomban leszólni senkit, és nem gondolom, hogy az egyik hajszín jobb lenne a másiknál.)



2015. júl. 27. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A szőke feltűnőbb az ártatlanság szimbóluma. A barna gyakoribb de barna szemmel társítva melegséget áraszt. A fekete és a vörös vadabb. Tényleg kinek mi tetszik. Szerintem a szőke csak természetes vagy nagyon természetesnek ható festéssel szép. A természetellenes szőkét gyűlölöm.
2015. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!