Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha nő létemre férfi...

Ciki ha nő létemre férfi parfümöt szeretnék magamra fújni?

Figyelt kérdés
Tegnap egy drogériában jártam és néha csak úgy meg szoktam szagolgatni a parfümöket és ha megtetszik valamelyik új akkor megveszem. Na most a furcsasága a történetnek az, hogy egy férfi parfüm tetszett meg de nagyon! Olyannyira, hogy elgondolkodtam azon, hogy szeretném én használni. Elég édes fajta férfi parfüm de nem tudom, hogy az emberek az utcán észrevennék-e, hogy egy férfi illat van rajtam.
2015. júl. 27. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én mindig el tudom dönteni egy illatról hogy férfi vagy női..de biztosan van aki nem.


Lesz olyan akinek furcsa lesz, és fel fog tűnni. Ha ezt vállalod használd, ha nem, akkor inkább ne.


Esetleg otthoni használatra tudom elképzelni, ha tényleg annyira tetszik az az illat.

2015. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
Melyik volt az?
2015. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A páromnak is van olyan parfümje amit én imádok,néha magamra is fújtam belőle,de nyílván nem úgy,hogy illatfelhőt hordoztam,de azért éreztem :) Mivel a párommal voltam nem zavart,biztos azt hitték ő illatozik! :D
2015. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindenkin máshogy működik a parfüm. Attól függetlenül, hogy férfi vagy női. Pl. a Lancome Benghal a férfiakon is jól mutat, holott egy édes citrusos, gyömbéres női illatról beszélünk. Ha rajtad jól működik ez az illat, és neked tetszik, akkor miért ne fújhatnád magadra? A magyar parfümkultúra le van maradva. Férfi vagy női? SZÓVAL - HA működik és jó akk használd!! :)
2015. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!