Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyar youtube...

Mit gondoltok a magyar youtube gurukról? Kik a kedvenceitek és kiket utáltok? Sokan írjatok!

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 17:19
 1/9 anonim ***** válasza:
senshi az egyetlen normális!
2015. júl. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

akiket szeretek: breakfastatfruh, szilvaleszilvuple, FollowAnna,Theverystyleblog (Slothy,

HollywoodNewsAgency, luckeY, Maris, Attila The Bookaholic)

akiket nem szeretek: AvianaRahl, Hajnalka Herczeg, Móni szépségvilága, Ayse Gülec


Most hirtelen ők jutottak az eszembe. Akiket zárójelbe raktam, őket is szeretem, de ők ugye nem szépségápolással foglalkoznak, így nem tudom, hogy mennyire számítanak itt.

2015. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hú, én Emci Beauty-t rühellem, meg stilusesegyeb-et.

Breakfastatfruh kezd egy kicsit unszimpatikussá válni ezzel a Diamond Nails ajnározással.

Szilvaleszilvuple meg normális lenne, ha nem játszaná meg magát a haul-okban.

Én Mónit bírom, mert ő tényleg őszintén elmondja a véleményét, ha néha trágár stílusban is.

Most is a Remington PROtech termékeket megkapták néhányan és csináltak róla videót, komolyan mondom, én olyan ajnározást még soha életemben nem hallottam senkitől se. Hogy izé víztartály, meg argán olaj ilyen olaj úgy hűsít. Akkor írná oda, hogy első benyomások/termékbemutató: ez meg ez. Miért kell ez a "készülj velem, de hallgasd végig a nyáladzást az ingyen kapott hajvasalómról/hajszárítómról/hajsütővasamról"?

Ja meg Plaura MÉKÁP (!) idegesít. Olyan szinten megjátssza magát, meg Instagramra is tolja fel az ilyen csúnya vagyok, olyan dagadt vagyok, összetörtem belülről képeket, de azért "videózik", hogy mindenki nézze. Na, ha valaki önbizalomhiányos, nem ül le kamera elé, ahol tudja, hogy mindenki látja. (Ja meg Laukát nem értik meg a fiúk, olyan nagy probléma neki, hogy 16 évesen nincs párkapcsolata).

2015. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát kezdeném először a kisebbekkel,mint pl. Gabifrizurai, EmciBeauty, Plaura99.. és még a többiek,akik nem ennyire ismertek.Ilyen korban szerintem felesleges elkezdeni videózni,mert akkor még jobban figyelünk a rossz véleményekre,illetve "diszlájkokra",könnyebben elmegy a kedvünk az egésztől,és a guruskodás az nem ilyen,hogy egyik pillanatról a másikra abbahagyjuk.Meg pl. ha egy 18 éves lány sminket keres magának,vagy tanul sminkelni,nem pont 13-14-15 éves lányok videóira fog hagyatkozni,hanem inkább idősebb és tapasztaltabb gurukat fog nézni.Meg annyi,hogy azt hinnénk ilyen korban tele vannak szabadidővel,pedig sok minden ott van,iskola,edzés,különórák,ezáltal ritkábbak is a videók.Aztán folytatnám így sorba,akik eszembe jutnak.Breakfastatfruh: rendesek a videó,folyamatosan tölt fel videókat,szóval nincs nagyon kihagyás,hasznos tippeket ad,szóval gyakran nézem őt.Azt hiszem annyi bajom van vele,hogy nem mondta el a hauljaiban,hogy nem ő rendelte a ruhákat,hanem ingyen kapta.Meg OVS-n találkoztam vele,és kissé érdekes volt,mintha a videóiba megjátszaná magát.Na ez már mindegy.Followanna:érdekes,fura csaj.Néha idegesítő,hogy állandóan vinnyog,de ha már sokáig nézed akkor megszokod.Nálam mondjuk úgy "elásta magát" a kamu nyereményjátékával.De az összes videója olyan megjátszott.Viszont összességében hasznos tippjei vannak,ügyesen sminkel.Móni Szépségvilága:jajj,ez a név.Szeretem a videóit,szeretem,hogy őszinte.Kb.ő a legjobb videós.Ügyesen sminkel.De ask.fm-en rettenetesen bunkó,jó érzekeznek hülye kérdései,de ha dicsérik sosem köszöni meg.Andicreative:Abbahagyta a videózást,sajnos.Sajnálom,de szánalmas,hogy egy nyamvadt kis videót tudott feltölteni.Most ennyi jutott eszembe,ha még eszembe jut valami,írok.
2015. júl. 27. 19:38
 5/9 anonim válasza:
55%
Nekem Theverysyleblog a kedvencem. Nagyon szimpatikus az, hogy hiába, hogy babája van, azért heti 1 videót mindig tölt fel és ezek színvonalasak és viszonylag hosszúak is. A másik kedvencem Breakfastatfruh, nála az tetszik a legjobban, hogy heti több videó is van, bár picit rövidek. Ő nagyon jó tanácsokat ad és érdekesek a videói. Régebben nagyon szerettem Ehsstysminket, ő volt az egyik első guru, akinek a videóit elkezdtem nézni, csak sajnos ő már 4 hónapja nem tölt fel videót. Szeretem még Gabifrizuráit is, bár nála inkább a személyisége fogott meg, nem pedig a sminkjei. Akit nagyon utálok az Móni szépségvilága. Engem nagyon idegesít az a csaj, folyton nyávog és néhány videóján eléggé felháborodtam. Pl. a dolgok, amik idegesítenek videói. Nem is néztem ezeket végig, csak kb. 5 percet láttam belőlük és elég volt. Followannát egy időben szerettem, de a kiabálása számomra nézhetetlenné tette egy idő után a videóit. Igazából én csak ezeket a gurukat ismerem annyira, hogy tudjak róluk véleményt alkotni, olyanról pedig nem fogok írni, akinek 1-2 videóját láttam.
2015. júl. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ehsstysminket en is birtam, de ugy latszik befejezte. (?)
2015. júl. 28. 01:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Eszti nem fejezte be, csak Elvileg költözik. (Valami ilyesmit olvastam egyszer).
2015. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ehssty osszekoltozik a baratjaval es nincs ideje de nem hagyta abba.
2015. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem.köszönöm:)
2015. aug. 7. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!