Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki ha 15 eves lanynak meg...

Ciki ha 15 eves lanynak meg nem nagyon nagy a melle mint a tobbi 15 evesnek? Mit tegyek vele hogy nagyobb legyen? Vagy nincs vlm torna amitol nagyobb lesz. Az igaz hogy a melltartotol nem no?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 07:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, hogy nem nagy. Az a csúnya, ha nagy és lóg. Már fiatal lányoknál is lehet ilyet látni. Mellizom erősítő gyakorlatokkal, súlyzózással azonban a formáját javíthatod. Melltartót nem kell hordanod, ha nem nagy a melled. (Különben, ha majd szülni fogsz, úgyis megnő :))
2008. szept. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig azzal vigasztaltam magam , hogy nekem legalább nem fog a hasamig lógni!Amúgy sok fital megműteti , csak nem tudom minek.Én a páromtól mindig azt hallottam , hogy milyen jó hogy nekem pici és formás melleim vannak.Sok emberbek tetszik a pici mell!Próbáld elfogadni és szeretni,ha látják rajtad hogy te így vagy igazi nő (ami majd leszel , az értő szemek ezt már most is tudják) akkor senkit nem fog érdekelni hogy kicsi a melled ,sőt!
2008. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok és nekem is joval kisebbek vannak mint a többi korombeli lánynak.szal nem vagy egyedül...de biztos h fog még nöni!!!
2008. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A melled még kb 20 éves korodig nőni fog,úgyhogy még nincs miért aggódnod :) De ha nagyon zavar,hogy még kicsik, esetleg felvehetsz egy push up-os melltartót. (ELVILEG a melltartó viselés nem tesz rosszat a mellnek, bár erről mindenki mást mond )Bár szerintem az cikibb,hogy egyik nap még picik a melleid,aztán következő napra meg hipp hopp de megnőttek:D Inkább várj,a természet vszeg megoldja helyetted! Légy türelmes :)
2008. szept. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valasozkat!!! sokat segitettek az onbizalom hianyommal is!!! varok h nojenek!!
2008. szept. 6. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!