Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl hosszú a hajam vagy ez...

Túl hosszú a hajam vagy ez még elfogadható méret? 13/L (képpel)

Figyelt kérdés

Elnézést a rossz képminőségért, nagyon nehéz volt normálisan lefotózni. :/

[link]


[link]



2015. júl. 28. 17:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szép a hajad,szerintem göndöritsd be
2015. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%
A képen nagyon előnytelen, mert szinte törpének nézel ki miatta. Szerintem ideje nőiesedni és levágatni kicsit, nem is tűnik rendezettnek, se egészségesnek, habár lehet csak a képminőség miatt tűnik így.
2015. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
nekem ez a túl hosszú kategória
2015. júl. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Jól hátrahajtottad a fejed! :D

Normál állásban vagy 10 centivel minimum feljebb ér véget.

2015. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

1. látszik, hogy hátrahajtod a fejed.

2. vagy 20 centit vágass, mert ilyen pocsék minőségben is látszik, hogy tönkre van menve.

Egyébként nem lenne túl hosszú, de kislányos, ha arra érted. 13 évesen mondjuk még nem baj, mert tulajdonképpen az is vagy. :) De a helyedben vágatnék valami csajosabb frizurát, nem kell rövidre, de a hajadnak is jót tenne meg te is nagylányosabbnak éreznéd magad tőle.

2015. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
96%

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Bár te tudod.. hogy neked mi tetszik. :)

Az egészsége érdekébe viszont pár centit biztos lenyisszantana a fodrász.

2015. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
30%
Mivel hátra is van hajtva a fejed én nem mondanám túl hosszúnak. Ami derékig vagy popsiig ér az abszolút jó hossz.
2015. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem vagasd le vallig
2015. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
vállig azért nem kell levágatnod, de azért egy kicsit tényleg nem ártana lennyisszantani belőle...
2015. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Mindenképp frissítsd egy kicsit. Olyan 10-15 cm-t simán le lehetne vágatni és valami formát adni neki. Ez olyan átlagos, túl hosszú haj, ami már nem szép. Vágasd rövidebbre és lépcsőzetesre szerintem. Nekem 12 éves koromig fenékig érő hajam volt, mert a kisebb lányoknak az a fontos általában, hogy jó hosszú legyen, de ez egy idő után változik. Én akkor levágattam félhosszúra, ritkítva lett, aztán pedig lépcsőzetes. Mindenképp kezdj vele valamit, mert 13 évesen ideje egy kicsit nőiesedni.
2015. júl. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!