Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Túl hosszú a hajam vagy ez...

Túl hosszú a hajam vagy ez még elfogadható méret? 13/L (képpel)

Figyelt kérdés

Elnézést a rossz képminőségért, nagyon nehéz volt normálisan lefotózni. :/

[link]


[link]



2015. júl. 28. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
számomra ismeretlen kategória a "túl hosszú"-nekem minél hosszabb,annál jobban tetszik!!!!
2015. júl. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nem túl hosszú, csak mivel hátra van hajtva a fejed, azért tűnik hosszabbnak, normálisan kb. csípőig érhet.

Szerintem szép hajad van, ne vágasd le.

2015. júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, hátra kellett döntenem a fejem egy kicsit, hogy lássam, mit fotózok, de tessék, csináltam "jobb" képet (a vége nincs benne :/). Hogy értitek, hogy nem egészséges? Mennyit kéne vágni belőle? Nagyon rövidre nem akarom, mert nagyon sok hajam van és az úgy ízléstelen (7 éves koromban levágattuk, a nyakamig ért, nevetségesen nézett ki).

[link]

2015. aug. 2. 17:41
 14/17 anonim ***** válasza:
kb a fekét le kéne vágatnod, hogy szép és egészséges legyen
2015. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*l
2015. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Le ne vágasd, nekem nagyon tetszik.
2015. aug. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
szép, de látszik, hogy szálkás, ezt folyamatosan vágni és ápolni kellett volna. Vágass belőle mindenképpen, mert nem látszik egészségesnek, és használj rá kencéket! Egy jó 20 cm simán vágathatsz belőle.
2015. szept. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!