Lehet szakállam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, tavaly augusztusban borotválkoztam, aztán májusban és júliusban. 3 hónap alatt kb. annyit nőtt a bajszom, hogy fél méterről lehet látni a tükörben. Minden borotválkozás után úgy érzem, hogy gyorsabban nő, ezért most havonta tervezem. A bajszom nő, a szám alatt, meg a pajeszomnál, a többi helyen pihés. Édesapámnak és a testvérének csak körszakálla nő, oldalt egyàltalán nem. Van még esély, hogy legyen szakállam? 25 éves koromig szeretnék várni, ha nem lesz, vagy foltokban nő, akkor szakállbeültetés lesz szerintem.

2015. júl. 28. 18:26
 1/2 anonim válasza:
Fog az nőni nyugi ;) Egyre gyorsabban még hozzá. Én 14 vagyok, (xD) de már el köllött kezdeni >:/
2015. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
16 évesen szinte lehetetlenség szakállat növeszteni mert a szőrszálak túl vékonyak. az évek során besűrűsödik megerősödik és megindul az olyan szőrszálak növekedése amiből igazi szakáll lesz kb 21-22-23 éves korban onnan már lehet kezdeni de még túl fiatal vagy .Türelem egyébként is türelem játék
2015. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!