Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 164-166cm vagyok, ilyen...

164-166cm vagyok, ilyen magassarkúban hány centivel leszek magasabb? Ezzel a magasságal fölvehetek egyáltalán ilyet?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 29. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahány centi a cipő sarka, annyival leszel magasabb. De nem biztos, hogy tudsz majd benne járni és tönkre teszi a lábadat.
2015. júl. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bármit felvehetsz, amiben jól érzed magad.


/Személyes vélemény, nem általános érvényű igazság: egy alacsonyabb ember, ha túl magas sarkú cipőt vesz fel, az tud mókás lenni. Sok múlik azon, hogy milyen a cipő és milyen a viselője. Fontos, hogy az adott magassarkú illjen a viselője stílusához, és az illető tudjon is benne járni, különben inkább vicces a látvány, mint vonzó. DE mint mondtam, ez az én véleményem, más esetleg másként látja :) /

2015. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ♡ :)
2015. júl. 29. 09:55
 4/7 anonim válasza:

Bocsánat, kicsit off, de illusztrációnak a témához esetleg megteszi:


https://www.youtube.com/watch?v=3wJT7_cIO-U

2015. júl. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sokkal magasabb leszel. Ugyanezzel a problémával küzdöttem, én is én is elég alacsony vagyok. Nézegettem őket de sosem mertem megvenni, aztán egyszer csak megvettem. Nem bántam meg sokkal magasabb lettem tőle és az önbizalmam is megnőtt.
2015. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.Ezen a videón óriásit röhögtem. :"DDDD Megméetem magam, hogy le tudjam írbi a pontos magasságom :163.7 cm. Az alacsony, vagy magas?
2015. júl. 29. 12:27
 7/7 anonim válasza:

Nőnek teljesen átlagos magasság.

Ami a cipőt és a sarkát illeti, próbálj fel többféle fazont, sarokméretet, stílust és nézd meg, melyiket érzed a magadénak, a ruhatáradhoz, egyéniségedhez passzolónak, próbálj benne járni. /Szerintem ne vedd meg egyből az első neked tetszőt, de jegyezd meg, hol láttad. Képzeld el magad, benne, hogy azokban a helyzetekben, ahol használnád, tényleg olyan jó-e. Pl. ha sokat kell benne járni, akkor a túl magas sarok nagyon megterhelheti a lábat./

Ha több üzletbeni keresgélés után azt érzed, hogy: "Fú, ez (vagy az a másik) teljesen én vagyok!", akkor vedd meg nyugodtan (persze, ha a pénztárcád is megengedi).

2015. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!