Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek aki néha magassark...

Szerintetek aki néha magassarkúban és kicsit kivágott ruhákban megy suliba az már k*rva?

Figyelt kérdés
Én nem mindig de néha magassarkúban megyek suliba és kicsit kivágottabb ruhákba. Pár osztálytársam szerint úgy öltözködöm mint egy k*rva. De szerintem attól ,hogy néha így ölktözködöm még nem vagyok az. És különben sem én szoktam a bulikban a pasikra mászni meg ilyenek. Szóval egyáltalán nem viselkedem úgy és pasim is még csakknek megy vagy már 7-8 pasilyuk is volt, szóval sztem inkább ők a k*rvák. Ti mit gondoltok?
2012. máj. 6. 11:33
 1/3 anonim válasza:

Hány éves vagy?

Természetesen nem vagy az, csak a külsőböl ítél az ember.

Én azt javaslom, hogy picit fogjál vissza,mert lehetséges, hogy így annak fognak gondolni.

2012. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 halibel ***** válasza:

k*rva: pénzért sze.xuális szolgáltatás nyújt

Ergo nem vagy az. Haggyad őket, gondoljanak, amit akarnak, te tudod,hogy nem vagy az, és kész.

2012. máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A magassarkúban és kicsit kivágott ruhákbant egyszerre értetted? Mert talán nem úgy kéne, és akkor nem gondolnák azt. De a legjobb megoldás, ha magas ívből ... arra, amit mások gondolnak.
2012. máj. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!