Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes kart szőrteleníteni...

Érdemes kart szőrteleníteni szőrtelenítő krémmel? Nem erősödnek meg a szőrszálak? Milyen gyorsan nő vissza?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A szőrtelenítő krém, amúgy is egy nagy baromság, ugyanaz mint a borotva, csak a borotva gyorsabb, és nem tartalmaz annyi vegyi anyagot. 2-3 nap után már jó borostás tud lenni...


Én inkább a gyantát javaslom, az tényleg hatékony, 2-3 hétig is kitart, ami nő is puha, nem szúr, és az évek alatt ritkul is a szőrzet tőle.

2015. júl. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítés nem erősíti a szőrzetet. A mennyisége, elhelyezkedése és színe genetikai adottság.

Valóban annyival jobb a borotva, hogy azzal nem szívódik fel a bőrödön keresztül mindenféle vegyi anyag.

Gyanta szintén jó lehet, bár az fájdalmasabb, de tovább tarthat egy kicsivel. (bár a kikopást én kétlem)

2015. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kb 20 éve gyantázok, a lábamon már vannak helyek, ahol egyáltalán nem nő szőr, a karomon is szépen kiritkult.
2015. júl. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítő krémet sehol nincs értelme használni, annál még a borotválás is sokkal jobb.
2015. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!