Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná ezt a pár...

Valaki lefordítaná ezt a pár percet én is szeretnék szakadni, tuti te is fogsz?

Figyelt kérdés

Valaki lefordítaná ezt, főleg 12 perces csávó érdekelne h min szakadnak ennyire?


https://www.youtube.com/watch?v=pwt7M2nWRwU


2015. aug. 5. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
nem sikerult vegigneznem kb ott eleg volt hogy az elso csavonal azon nevettek h "anyam ugy oltozik mint apam, apam mint anyam. igazabol lathatatlanok" vagy valami hasonlo. majd holnap nekifutok meg egyszer es leforditom neked..
2015. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

12. percnél azt mondja hogy artista akart lenni, el is ment cirkusz táborba, megtanult zsonglőrködni stb. Aztán hazament és mondta az anyjának hogy kardnyelő akar lenni, az anyja meg azt mondta hogy NEM. Erre odament az apjához és mondta neki hogy az anyja nem engedte, mire az apja azt mondja hogy nincs meglepve, az anyját nem érdekli a kardnyelés mióta eljegyezte.

Annyira gyenge poén hogy még mosolyogni sem tudtam rajta, nem tudom miért röhögnek.

2015. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát nekem nagyon tetszik köszönöm az eddigi fordítást a többit meg előre :D
2015. aug. 6. 12:28
 4/4 A kérdező kommentje:
nos mi újság a fordítással? :D
2015. aug. 7. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!