Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha látnátok...

Mit gondolnátok, ha látnátok egy kopasz lányt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje foglalkoztat a dolog, hogy kopaszra lenyírjam-e a hajam. Pedig egyáltalán nem is vagyok az a fiús, belevaló típusú lány aki fel akarja magára hívni a figyelmet. Egész életemben hosszú hajam volt, és soha nem is gondoltam arra, hogy vállnál rövidebbre vágassam.

Mi jutna eszetekbe ha látnátok egy kopasz lányt, illetve az hogy ezen elgondolkodtam furcsának találjátok?



2015. aug. 5. 22:41
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
34%
szerintem egy lány hosszu hajjal szép ha látnék valakit akinek kopasz arra gondolnék hogy elege lett a haj ápolásbol vagy hogy szereti a metalt és ezért levágatta de én helyedbe neem vágatnám le
2015. aug. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Azt gondolnám, hogy kemózzák a nyomorultat.

Vagy azt, hogy elmebeteg, akit a legnagyobb ívben kell kerülni.

2015. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy hosszú a hajam:D. Viszont egyszer kipróbálnám a kopaszságot. És pont azért tenném meg mert nem szeretem, hogy mindig aszerint kell élnünk hogy vajon mit gondolnak rólunk. Tudom hogy a hosszú haj a nőiességet jelenti, azonban ezt nem is azért tenném mert azt hiszem így vonzanám a fiúkat, hanem egyszerűen magamért. És akkor az eddigi válaszok alapján az elmebeteg kategóriába tartozom ezzel az ötletemmel..:D
2015. aug. 5. 23:18
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon szép és szabályos fejforma és szabályos arc kell ahhoz, hogy egy lány jól nézzen ki kopaszon is. Egyszer láttam egy ilyen nőt, neki jól állt a fentiek miatt, és szép volt a sminkje hozzá (úgy az egész megjelenéséhez passzolt). De a kopaszságot nagyon tudni kell viselni szerintem. És akkor ha megvan ez az összkép, még nem jelenti azt, hogy vonzó is lesz vagy általában szépnek találják az illetőt.

Egy tininél feltűnési viszketegségnek gondolnám, egy felnőtt nőt határozott, karakán jelleműnek képzelnék el. Ha nem szereted felhívni magadra a figyelmet, akkor nem igazán jó ötlet, mert ez elkerülhetetlen.

2015. aug. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne. Mindenki úgy néz ki, ahogy akar.
2015. aug. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát már nem tini vagyok, hanem 20 éves. És nem is most tervezem, hanem miután lediplomáztam. És nem az a célom, hogy szép legyek és vonzónak találjanak. Hanem valamiért magamnak teljesítenék ezzel, hogy elég bátor vagyok ehhez, és ezzel is próbálom kifejezni magam, hogy nem mások véleménye számít, nem másoknak akarok élni, hanem magamnak.És igen tudom, hogy a feltűnés elkerülhetetlen, és ezért is vagyok kíváncsi a véleményekre, nem azért mert ezeknek megfelelően fogok cselekedni.
2015. aug. 6. 00:05
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Én is rögtön arra gondolnék, hogy betegség miatt vágatta le. Ennek ellenére az egyik évfolyamtársam lenyíratta fél cm körülire. Szép arcú, nagy fülbevalókat hordott hozzá, jól nézett ki így is, és a barátja is együtt maradt vele. :D


Viszont ha nem számít, mit gondolnak róla az emberek, akkor miért kérdezed?

2015. aug. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Megsajnálnám,mert azt gondolnám,hogy rákos vagy valamilyen betegsége van.

Ha tudnám,hogy nem így van akkor szimplán feltünési viszketettségnek gondolnám.

2015. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
Az erős gyógyszerek miatt kihullott. Pl rák esetén. Az emberek 80%-a megsajnálna, lehet többen még részvételt is nyilvánítanának.
2015. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen nem befolyásolnak a vélemények, hanem kíváncsiságból kérdeztem. Igazából nekem is az jutna eszembe egy kopasz nőről hogy rákos, és kihullott a haja.
2015. aug. 6. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!