Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felnőtt nőn egy ilyen ruha?...

Felnőtt nőn egy ilyen ruha? Mit gondolnátok, ha látnátok?

Figyelt kérdés

30 éves, de elég babaarcú, valamint vékony és lapos.


A ruha elölről: [link]

Hátulról: [link]


Kaptam egy ilyen ruhát. Jól áll, mintha rám öntötték volna, viszont az egyik kedves ismerősöm szerint nekem már nem szabadna és ezzel leginkább a rózsaszínre célzott, illetve arra, hogy fiatalít, holott eleve fiatalabbnak nézek ki.


Rosszindulat vagy tényleg visszás az, ha valaki alapból letagadhat pár évet és erre akarva vagy akaratlanul, de rá is erősít időnként az öltözködésével?


(Egyébként válaszoktól függetlenül hordani fogom, csak max. elrakom a nyaralásra.)


2014. jún. 9. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én hordanám. A 30 azért még mindig fiatal, nem 40 évről beszélünk. Önmagában egy ilyen ruhával semmi gond nincs. Az a gáz, ha olyan kiegészítőket is választ az illető, mintha tizenéves lenne. Ha ezt egy szép, nőies cipővel/szandállal veszed fel, akkor a korodnak megfelelő összeállítást kapsz.
2014. jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hordhatod nyugodtan, nagyon szép ruha, ne foglalkozz az ismerősöddel. Ha neked tetszik és jól áll viseld egészséggel.
2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Rosszindulatból mondta. Sztem nagyon jól állna -főleg ha fiatalabbnak néz ki a viselője a valós koránál-.
2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ez! Ne törődj vele!
2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon csinos!
2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Egy ilyesmi (strasszok nélküli) nude szandál volt rajtam:

[link]


Kiegészítő nem sok. Vékony aranylánc, fülbevaló, két gyűrű.


A hajviseletem valóban nem volt túl érett, be volt oldalra fonva. :)

2014. jún. 9. 20:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a ruha szerintem gyönyörű, és mondhatni kortalan. Nyugodtan hordhatod :)
2014. jún. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megnéznélek benne. Szerintem tök jó.
2014. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát a ruhával nincs semmi gond, azzal inkább lehet, ha nem megfelelő helyre veszed fel. Egy olyan irodába, ahol komolynak kell kinézni, eléggé félrenyúlás, de egy délutáni fagyizáshoz vagy sétához teljesen jó.
2014. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele semmi gond, hordjad nyugodtan.
2014. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!