Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mitől lehet olyan izmos egy...

Mitől lehet olyan izmos egy vádli? Nekem is lehetne olyan lábam? Fiúknak egyáltalán az tetszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap voltam nálunk egy városi rendezvényen, ahol fellépők is voltak színpadon. Előttem állt egy 15 év körüli lány, szoknyában, lapos talpú papucsban. Megnéztem a ruháját mert tetszett, nyilván láttam a lábát is, teljesen átlagos volt. Aztán egyszer csak lábujjhegyre állt, és hátul a vádlijánál totál kidudurodott az izom, nagyon látszott, olyan volt mint 2 nagy krumpli. pedig alapból nem látszott semennyire h izmos és nem is látszott rajta h sportolna.

Ez mitől lehet, v csak genetika?

Megnéztem én is otthon az enyémet, nekem is átlagos a lábam de mikor lábujjhegyre álltam, nekem alig látszott vmi...vagyis jóval kevésbé dudorodott ki meg látszott a 2 krumpli formájú izom hátul.

Nekem is lehetne olyan izmos mint annak a lánynak? vagy az már ronda?

16/L



2015. aug. 10. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak vádli erősítő gyakorlatok, az ő lába a komoly edzéstől (tánc) olyan, ha olyat szeretnél, neked is lehet, csak meg kell dolgozni érte. A fiúknál meg gondolom van akinek tetszik, van akinek nem, de valószínűleg nem a lában lesz döntő egy kapcsolatban, vagy ha igen, az régen rossz:)
2015. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tánc példa akart lenni, most látom lemaradt:D De lehet, hogy vív, fut, atlétikázik, tornázik, úszik, stb a lényeg, hogy keményen sportol kiskora óta.
2015. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A vádli többségében genetika (egyebek mellett ezért van sok kigyúrt férfi pipaszár lábakkal), és bizonyos fokig fejleszthető, nyilvánvalóan edzéssel és megfelelő étrenddel (étrend nélkül felejtsd el, hogy BÁRMIT megváltoztatsz a testeden, nem fog menni).


Személy szerint van, hogy egyenesen felizgat egy női vádli, megmagyarázhatatlan okok miatt. :D Nálam biztos, hogy jó pont egy szép vádli.

2015. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!