Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek miért undorítanak...

PunköreganyánkXd kérdése:

Szerintetek miért undorítanak sok embert a tetoválások piercingek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Mert elcsúfít?
2015. aug. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen mert van akinek még jól is áll.
2015. aug. 12. 19:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
mert nem tetszik nekik. ennyi. én is látok embereken sokszor olyan dolgokat, amit undorítónak találok. el kell fogadni. az az idegesítő inkább, amikor hülyeségeket beszélnek róla, csak mert nem tetszik nekik. nekem pl van orrpiercingem, és akkor okos emberek mondják, hogy beleragad a fika meg a takony stb. nem tudom, nekem valahogy sikerül igényesnek lennem, meg minden nap tisztába tenni magam. :D
2015. aug. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

mert a létükből nekik nem tetsző dolgokra asszociálnak


szerintem ha igényes, akkor nagyon vonzó tud lenni

2015. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Miért lenne szebb egy festmény ha ráhúznál 1-2 + vonalat a kész műbe vagy épp beleütnél 1-2 szöget?

Ezért nem jön be....

2015. aug. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bárki is undorodna (ameddig nem ilyenről van szó: [link] maximum nem tetszik neki.

Bár én a képen lévőtől sem tudnék undorodni, inkább röhögök rajta.

2015. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A véleményem a következő.

Manapság Magyarországon, még mindig az a gondolat van tévhitben, hogy a tetováltak sittesek. Ebből adódóan az idősebbek ezen nem is változtatnak, mert hát valljuk be nem vagyunk egy toleráns nép. Példa: öreganyám elmond mindennek, mert techno zenét hallgatok('90-es évek), erre két német öregasszony leáll táncolni az autóm mellett és ordítják, hogy "GUUUT".

Szüleink korosztálya mennyivel jobb? Aki akkor mert lázadni és nem a gagyit hallgatta akkoriban, az most is elfogadja, hogy a gyerekei lázadnak. Most nézzük meg, aki muzsika tv-n él és hallgatja a mulatóst, miért fogadná el, hogy jön egy piercinges tetovált ember a városból és árulja neki a fagyit a tápot, vagy a gázpalackot. Nem is várhatjuk el ezektől az emberektől a toleranciát, mert így lettek nevelve. Hiába is mondanád nekik, hogy húzza le a szandál alól a nyakik felhúzott zoknit és fogadja el a tetkódat, vagy a piercinged, mert esze ágában sincs.(Mert ugye itt te vagy a hülye és ő a normális, mert akit ő ismer mind ilyen) Azt sem érti meg az ilyen ember, hogy nem veszünk rövid gatyához öltöny inget (főleg nem tűrjük be) és bőrszandit, mert neki ez az ízlése. Mondjátok, hogy talán a városi ember nem ilyen.

De!

A pesti betelepült sem lesz okosabb ettől, hogy ott lakik, sőőőt sok esetben még inkább egymást erősítik a hülyék. Amíg ezek az agymosott emberek és utódaik ki nem kopnak, addig ne várj elfogadást tőlük. Aztán jönnek majd azok az emberek, akiknek ez a rendszer mossa az agyát, amiben jelenleg élünk.Ki tudja még az is előfordulhat, hogy a nagy hadurunk egyszer kikiáltja magát királynak és betiltja az ilyenfajta testcsúfítást is, és űzetve leszünk.

2015. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!