Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A telt nőket mennyire kedvelik...

A telt nőket mennyire kedvelik a férfiak? És én hogyan kedvelj meg a testem?

Figyelt kérdés

Kevés olyan férfival találkoztam aki, szeretne a gombolyubb holgyeket. Talan a korosztalyombol adodik a problema talan nem (18).

Arányaim: mell:104, derék:84 csípő:104 comb:65 mennyire jók ezek az arányok?(180 cm magas vagyok) (Nyáron 15 kg ment lr eletmod valtassal szoval senki ne kezdje hogy, "FOGYJ LE".

Amikor tukorbe nezek meg mindig elkeseredek... pedig meg mindig dolgozok rajta...csontozatom is eleg vastag. Ahogyan a csaladban mindenkinek. 18/Sz



2015. aug. 15. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan kedveljük őket. Bár nekem a 180 centi elég extrém női magasság :$
2015. aug. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a magassagom is egy akadaly... keves ferfi van aki velem egy magas vagy par centivel magasabb... ujjabb genetikai problema.
2015. aug. 15. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem a telt és a duci csajokat is. :) Mondjuk az tény, hogy a többség a vékonyakat szereti, de az írottak alapján szerintem tudsz majd párt találni. :) A magasságod se gond szerintem szépek a magas csajok is.
2015. aug. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tudnál küldeni privátban képet magadról, akkor számomra könnyebb lenne elképzelni, hogy milyen is vagy. Őszintén megvallva nekem pont a kicsit vastagabb lányok tetszenek, nem pedig a csont vékonyak. Én 190cm magas fiú vagyok, persze jó vastag csontozattal és betelve, hogy olyan lehessek mint az oszlop. Szóval, ha szeretnél ismerkedni esetleg, akkor keress meg privátban nyugodtan.
2015. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kedvelem a teltebb nőket, sokkal érzékibb úgy megölelni valakit, hogy nem a csontokat érzed.
2015. aug. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kedvelni kedvelhetek telt nőket,de barátnőnek nem tudnám elképzelni,mert az egészségtelen életmódja össze egyeztethetetlen lenne az enyémmel.

ez meg hosszabb távon csak veszekedést szülne.

szexuálisan sem tartok vonzónak egy beteg testet,mert ugye az elhízás hivatalosan egy nem fertőző betegség.

a másik,hogy aki ilyen rossz táplálkozási szokások között nőtt fel és változtatni sem hajlandó az nem tiszteli az egészségét ez nálam szintén súrlódási pont.

a következő,hogy a nőknél olyan 25-26 éves korban kezd el lassulni az anyagcsere,vagyis fele annyi szénhidrát is elég lesz mint előtte,különben elszabadulnak a kilók és nem vágyom 80-100 kilós asszonykára.

a magassággal viszont semmi gond nincs,mert én is magas vagyok.

és szeretem a gömbölyded formákat nagyon is,ha az farizom,izmos vádli és combok,vagy szép kerek vállak formájában nyilvánul meg,nem pedig egészségtelen feleslegben.

2015. okt. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!