Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömlakkos blogokon ha...

Körömlakkos blogokon ha megírják a bloggernek, hogy a munkája nem vmi szép vagy igényes, miért sértődik meg?

Figyelt kérdés

Ezek a lányok otthon csinálják a manikűrt, többnyire iskolások, ez látszik is az írásukon, stílusukon.

Van idejük manikűrözni, és a több éve működő blogok írói sokszor ajándékba kapják a lakkokat, sminkeket - tesztelésre, hogy írjanak róluk a blogon.

Én sokszor a hozzászólásokat is el szoktam olvasni, kíváncsi vagyok az emberek véleményére.

Ha valami egyértelműen igénytelen, akkor mindig van valaki, aki ezt le is írja. Nem arról van szó, hogy a lakknak csúnya s a színe, hanem maga a munka csúnya. Maszatos, belenyúlt valamibe, szabálytalanok a szélek, lakkos a bőr - egyszóval igénytelen. Ideje szerintem lenne bőven, és magát fotózza, tehát megcsinálhatná, hogy előbb rendberakja, kiigazítja, letörli a bőréről a felesleget, stb, de nem, így fotóznak, aztán ha megírja nekik valaki, vérig vannak sértve.

Például: "nem fogom miattad máshogy reszelni a körmöm" > holott látszik, hogy sehogy se reszeli, mert nem egyformák, csak nőnek maguktól.

másik: "én már évek óta vezetem ezt a blogot!" > és akkor már profi manikűrös lett? blogot írni ma már egy 10 éves gyerek is tud, bárki indíthat, nem nekünk kell programozni, de egyébként egy fiatal ezt is elsajátítja gyorsan. attól, hogy évek óta lefotózza magát, még nem ért hozzá.

Véleményem szerint azért vannak elájulva maguktól, mert sok vélemény az egekig magasztalja őket. Gondolom, ezek osztálytársak meg barátnők a suliból. Odaírják minden munka alá, hogy hú de hiperszupermenő, pedig látszik, hogy az illető csak úgy összecsapta. Azok a véleményformálók ezt egyáltalán nem látják, vagy nem mernek rosszat írni, esetleg ők maguk is ilyen igényességgel viseltetnek saját maguk iránt?

Tudom, ízlések és pofonok, de itt most nem arról van szó, hogy egyesek kifestik a rövid körmüket, mások szerint meg ez ronda, hanem hogy pont lesz*rja, hogy folyik rá a lakk a körmére meg a kezére, ahogy esik úgy puffan, és még van olyan beképzelt, hogy ezeket a silány munkákat felteszi netre és várja a dícséreteket.



2015. aug. 16. 13:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Belinkelhetnéd ezt a blogot, mert imádok mások munkáján szörnyülködni :D Tudom, bunkónak hangzik, de a Móni szépségvilágát is csak azért nézem, hogy röhögjek azon, hogy mennyire elhiszi magáról, hogy szép, profi, csodálatos személy, közbe agyon alázza-gyalázza azt, aki le meri írni a véleményét egy adott sminkkel vagy ruhával kapcsolatban.

Na szóval, hát vannak ilyen személyek a földön, el kell fogadni ezt a tényt; én az ilyen szánalmas személyeken csak nevetni tudok, az ilyenek már túlságosan elszálltak maguktól, hidd el, ők maguk észre sem veszik az igénytelenséget és csak azt a kritikát látják meg, amiben agyondícsérik az amúgy szörnyű ízlésüket és tehetségüket az adott témával kapcsolatban.


Várom a linket! :D

2015. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

ez még nem a véleményes bejegyzés, de őszintén, nem igénytelen?

hogy néznek ki azok a körömágyak?

se visszatolva, se levágva. tudom, nem szereti mindenki levágni, de az így akkor is gáz.

van ehhez eszköz, egy ilyen bloggernek a minimum lenne, hogy használja. jó alaposan ránőve a körömre, és otthagyva, igazán szép.

és még ki is nagyítja, hogy sikerült ügyetlenül ráfestenie a körömágy bőrre is.

a körmök formája sem egyform, egyik le van kerekítve, a másik szögletes.


[link]

2015. aug. 16. 14:20
 3/11 anonim válasza:
Mert mindenki csak nyal nekik.. nemcsoda hogy nol az egójuk. Szánalmasak
2015. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

húha... vannak bajok itt is.

Az a helyzet, hogy maga a blog kinézete, a fényképek minősége, a körömlakkok meg a cikkek is nagyon jók. Ezt az egészet maga a hölgyemény rontja el az igénytelen, ápolatlan körmeivel.

Ha a körömágy vissza lenne tolva, a körmei le lennének reszelve, simán egy csillagos ötös blog címet kiérdemelne, mert szerintem a dressing része tök jó, a többibe nem néztem bele... Na de ez a körmös fiók.. hát.. Nem éri meg a misét :D

2015. aug. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


ez milyen, amikor a mutatóujj körömformája köszönőviszonyban sincs a többivel? de még csak be sem lehet határolni a formát, mert nem szabályos.

a szélek egyiken sem szépek.

az pedig a hab a tortán, hogy ahol van az alaplakkon egy plusz másféle réteg, minden körmön kilátszik az alsó lakk. ez lenne szerinte a profi, csak mert "ő évek óta ezt csinálja."

2015. aug. 16. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hát nem szép, az biztos.

de ha a többi munkáját megnézem, a széleket sehol sem tudja szépen megcsinálni.

túl sok helyet hagy a körömágynál, így már eleve olyan, mintha le lenne nőve. a másik, hogy tényleg szabálytalan, főleg ugyanitt a körömágynál, nem szép íves, hanem össze-vissza, és a rétegek sem fedik egymást.

való igaz, attól, hogy valaki valamit évek óta csinál, még nem jelenti azt, hogy jól is csinálja.

ha az ember 20 éve dolgozik ugyanazon a munkahelyen, abból még nem következik, hogy kiemelkedőt alkot, amit mutogatni lehetne. picit több odafigyeléssel sok mindenen lehetne javítani, de ehhez alázat kell, és nem flegmaság.

2015. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem ez a blog bejött, igényes:

[link]

2015. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nézegetem, köszi!
2015. aug. 19. 07:49
 9/11 anonim ***** válasza:

Nincs mit! ;)

[link]

Őt még megnézhetnéd.

Sokáig nem volt aktív, de szerintem szépek a munkái! :)

2015. aug. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a probléma, hogy az emberek 90%-a sajnos buta. Lehet valakinek széleskörű a lexikális tudása, de az intelligenciára születni kell.


25 év alatt a legtöbb átlagos embernek még nem alakult ki a személyisége és képtelen látni összefüggéseket. Mindent támadásnak vesz és nem tudja azokat kezelni, mert buta a szentem. Hiába jó tanuló, vagy hiszi magáról, hogy okos. Az emberiség 90%-a egyszerűen nem okos, hanem átlagos.


A maradék 10% az, aki értelmes, okos, logikus, látja az összefüggéseket. A gond az, hogy a buta emberek csinálnak blogot, mert azt gondolják, hogy ők okosak és érdekesek. Osztják a másikat, pedig szegénykéknek nincs mit osztaniuk, mert kevés eszük van.


Hát ezért sértődnek meg az emberek, mert buták és nem tudják kezelni a helyzetet, mert sötét, mint az icccaka.

2016. ápr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!