Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem sokára 15 éves leszek, de...

Nem sokára 15 éves leszek, de a melleim még a holdon nyaralnak. Szeptemberben kezdődik a suli, és 9-ben már elég gáz laposnak legyen lenni (nem minthaeddig nem lett volna gáz) Most mit csináljak? Hordjak melltartót, vagy várjam a csodát?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Még van idejük megnövekedni, ne aggódj bár azt nézd meg a családod nőtagjainak mekkora van :) Én ismerek olyat akinek szintén tök lapos és mégis komoly kapcsolata van..hidd el a mell nem minden, de mint mondtam tökre lehet h hamarosan megnő..Melltartót hát ha tényleg semmi nincs szintén elég "gáz", de ahogy érzed :)
2015. aug. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne görcsölj rá, egy lány nem attól lesz szép. Rengeteg gyönyörű lányt látok, és később veszem észre hogy nincs nagy melle mert nem ez számít. A kisugáryás mindennél fontosabb, és hidd el hogz ha lesz.arod akkor más is le fogja. Addig várhatod a csodát amíg magaddal nem tisztázod, hogy így is elfogadod és szereted önmagad.:)
2015. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor elsősök voltunk akkor írtunk egy levelet a jövőbeli önmagunknak és barátainkat, amit 12.ben nyitottunk ki. A legjobb barátnőm legjobb barátja poénos megjegyzésként odaírta, hogy "szeretem nézni a melled. ha bár nincs mit" :DD

Viccet félretéve, egyáltalán nem baj, vannak olyan lányok akiknek nincsen nagy mellük. Akkor még nekem is A kosaras mellem volt, mostmeg már C-s

2015. aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
76%
14 éves vagyok és én nekem már kell melltartó, de csak olyan "aranyos" méretben. Viszont én azt tanácsolom, hogy ha teljesen lapos vagy, akkor csak úgy ne vedd fel, még az is jobb ha ki van tömve, de én azt nem tanácsolom. Még úgyis nőhet. Ha a családban látsz kisebb mellű nőt, akkor lehet genetika (csak ne a nagyit nézd meg) de az is lehet, hogy a hormonok nem indultak be annyira, lehet örökölted azt hogy később érsz vagy vékony alkatú vagy. Menzeszed meg van már?
2015. aug. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem az van teljesen csuttra lapos vagyok,mert azért van egy kicsi,és melltartóm is van,ami jó is rám csak félek felvenni mert kicsit más leszek tőle...És 4.-ben is hordtam (de akkor olyat ami olyan mint egy levágott spagettipántos top,szóval nem volt semmi drót vagy szivacs vagy akármi benne)és az egyik osztálytársam folyton csúfolt és ezt "belém égett"de ha meg nem veszek fel semmit,csak egy pólót akkor meg tökre atlátszik,meg fúj,szóval undi... :P
2015. aug. 16. 22:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Azért ne fújozd le a cicijeidet,egyszer még tetszeni fognak :)

17L

2015. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem pont ugyanez volt.:) Nagyon későn érő voltam, későn is jött meg amúgy, és totál laposan mentem kilencedikbe. Ilyen 70/A körüli méretem lehetett. Azóta jó pár év eltelt, most sincs hatalmas mellem, de legalább van. (75/AB)
2015. aug. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ez a hülyeség hogy a kis mell gáz vagy ronda vagy akármi... a kis mell is épp olyan szép mint a nagy. Nem a méretén múlik. Az összkép a lényeg. A legtöbb gyönyörű vékony nőnek alig van melle... mégis gyönyörűek. A legszebb modellek közt is a legtöbbnek nincs is melle szinte. Kit zavar az? Attól még ugyanolyan szépek. Semmi gáz nincs a kis melleken. Melltartót meg legalább azért hordj hogy ne látsszon át a mellbimbód a pólón.
2015. aug. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy itt GYK-n mindenki azt mondja, hogy a kis mell tök okés, de a valóságban körülbelül mindenki a nagyra izgul
2015. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Valami melltartót mindenképpen hordj, mert tényleg nem a legjobb, ha már kicsit is vékonyabb a póló es átlátszik a mellbimbód... Én pl. 70/AA-s mérettel mentem 9.-be (komoly méret XD) a TESCO-ba lehet venni ilyen kisebb melltartókat amikbe egy picike szivacs van, semmi push up, csak hogy szép kerek formája legyen a cicidnek. :)
2015. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!