Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann-ban vettem egy...

Deichmann-ban vettem egy bakancsot szeptemberben, mivel kb.3 hónap múlva a ragasztás elengedte a talpán visszavittem és megragasztották ingyen. Mi a teendő, ha újra ez a bajom vele?

Figyelt kérdés

Most újra elővettem a cipőt és használtam pár napot és újra ugyanaz a gond van vele. Megint levált a talpa az újra ragasztásnál.

Ha újra visszaviszem javítják megint vagy kicserélik? (még mindig 6 hónapon belül vagyok)



2015. jan. 24. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább próbáld meg levásárolni az árát, ha azt engedik
2015. jan. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta.

Annyit tennék hozzá,hogy ha van rá mód és lehetőség inkább komolyabb bakit vegyél.

Én 2 éve vettem egy Steel-t. Az állapota alapján még 5 évig bakancs lesz.

2015. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azóta már vettem egy jobb bakancsot, de egy 8000 ft-os bakancsot nem szívesen dobnék ki a kukába csupán 1-2 hónapos használat után. (egyébként ez az első deichmann-os cipő, amivel így jártam) Inkább levásárolnám az árát, remélem nem akarják újra javítani.
2015. jan. 24. 16:18
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
8000 Ft-ér nem nagyon kapni minőségi cipőt, látod ez még a szezont se bírta ki. Inkább vásárold le másra az árát. Én 25 ezerért vettem bakit 3 éve és még mindig tökéletesen helytáll. Valószínű 1-2 évig még hordani fogom, jobb beruházás, mint minden évben 8-10 ezerért újat venni, ami lehet még azt a pár hónapot sem bírja ki.
2015. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd vissza.
2015. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok vettem egy bakancsot 9 ezer forintért 2 hónap múlva elkezdet elválni ragasztás vissza megragasztották használtam de most jobban levált vissza azt hittem hogy akkor csere vagy levásárlás de nem vizsgálatra küldték ami 20 munkanap hát se voltam ideges hogy egy szezont se bírt ki. De remélem nem az lesz hogy nem rendeltetésszerű használat.
2015. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!