Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok és szeretné...

14 éves fiú vagyok és szeretném szőrteleníteni a teljes testemet. Mivel lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
2015. aug. 16. 23:05
 1/9 anonim válasza:

Nem értem miért, remélem nem a divat kedvéért...

Amúgy mindennek van hátránya és elõnye. Szerintem a gyanta a legjobb, mivel fiú vagy nem akkora baj ha növesztened kell. Az epilátor fájdalmasabb, hosszadalmasabb, a krémek tele vannak káros vegyi anyagokkal, a borotvától meg csak rosszabb lesz a helyzet. A végleges szõrtelenítés pedig iszonyúan drága és nem is tart örökké. Amúgy egy srác nem kell, hogy csupasz legyen, gondold meg. Szerintem pár év múlva rájössz, hogy mi a jó neked ilyen téren. De azért sok sikert!

2015. aug. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pörzsölő
2015. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A koromhoz képest nagyon szőrös vagyok és zavar. Eldöntöttem,hogy szeretnék szőrteleníteni,pár helyen már le is borotváltam,de teljesen,mindenhol szeretném.
2015. aug. 16. 23:21
 4/9 anonim válasza:

1. vagyok, szintén olyan problémával mint te. Ez sajnos ilyen. Vagy megbékélsz vele, vagy keresel egy orvost hátha tud segíteni (de általában semmit se tesznek). Vagy gyûjtögetsz....

De hidd el lányok esetében (mint én) ez sokkal cikibb, szóval szerintem csak annyit változtass amennyit szükségesnek érzel mert lehet valakinek pont úgy fogsz tetszeni ahogy vagy.

2015. aug. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha kibírod a fájdalmakat, akkor az egész tested szőrtelenítéséhez javasolnám a gyantát, amelyeket kozmetikussal a legjobb elvégeztetni. Legalább 3 hétig garantált a teljes simaság. Ha pedig ezt az eljárást még sem akarod, akkor különböző márkákban kaphatok szőrvágók, amelyeken van borotva is és azzal simára le tudod szőrteleníteni az egész testedet. Utána azért hidratáló krémmel kezelned kell majd a testedet, hogy a bőr kipatogzását elkerülhesd. Én is szőrvágóval rajta levő borotvával szőrtelenítem az egész testemet, mert engem is borzasztóan zavar, ha szőr van bárhol is a testrészeimen. Nekem ez elég kényelmes most.
2015. aug. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a szőrvágónál fogok maradni,mert mindent gyantáztatni nincs pénzem.
2015. aug. 17. 00:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért azt is vedd figyelembe h a lányok többségének nagyon nem tetszik és közösségben is inkább ciki ha egy fiu mindenhol teljesen szőrtelen.
2015. aug. 17. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugye ezt nem gondoltad komolyan?? Mindenhol?? 14 évesen?! Még, ha a hónalj vagy nemiszerv, !esetleg! arcot szeretnéd, az még elfogadott, de hogy mindenhol az már durva! Nem hiszem, hogy a mellkasod-hasad-hátad szőrösödne még! Hidd el, nem csak te vagy így, de egy férfin FÉRFIAS ha van szőr. Ha rajtad meg egy deka sincsen, akkor fognak ferdehajlamúnak tekinteni! Nem hiszem, hogy durva lenne a lábadon-kezeden a szőr! Nem, hogy inkább örülnél, hogy férfiasabb vagy az átlagnál, nem te meg akarod ettől fosztani magad. De, ha meleg vagy, akkor nyugodtan tedd meg!
2015. aug. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már végigpróbálgattam mindent, most IPL-el szőrtelenítem magam. :) És én is fiú vagyok. :)


Borotvát és testszőrnyírót nem javaslom, mert borostás leszel tőle mindenütt 2 nap múlva.


A gyanta és az epilátor jó választás, mert tartós eredménye van, 2-3 hétig teljesen sima vagy utána. :)

A gyantázás nem drága ha magadnak megcsinálod, mert egy gyantapatron 250Ft és elég egy teljes test gyantára bőven, de ha ügyes vagy akár 2 alkalomra is. Hozzávaló lehúzócsíkból 100db-os 500Ft ami szintén filléres tétel, mert egy teljes test gyantára nekem kb 10 csík elég volt, ez kb 50Ft-ot jelent. Egy gyantához való melegítő kb 2-3000Ft, de ezt egyszer kell megvenni. De ha ilyet nem veszel akkor is megoldható a gyanta melegítése meleg vízben, vagy mikróban, csak kényelmetlenebb.

Persze az első gyantázást kozmetikusnál javaslom, mert akkor ellesheted a trükkjeit, és utána magadnak megcsinálhatod. Én is így csináltam. :)


Ha epilátort veszel, az nagyobb, de egyszeri beruházás, viszont évekig nincs gond vele, akármikor használhatod. Kiszedi a rövid szőröket is, nem kell akkorára megnöveszteni, mint a gyantázáshoz. :)


És végül az IPL a legjobb. De egyben a legdrágább is. Erről sokat nem írnék azon kívül hogy nagyon jók a tapasztalataim, mert írtad, hogy szűkös a keret. :)

2015. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!