Szép ez a lány?

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 17. 18:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

a teste jó (bár az orbitális műmellek rontanak rajta) de az arca a vakolat ellenére is átlagon aluli.

de még ha szép is lenne, a képekről tükröződő stílus miatt képtelen lennék annak látni.

2015. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy műmelle van 16 (17?) évesen. Én nem ismerem, de szerintem is szét van szolizva, pedig amúgy nem lenne csúnya.

A stílusa meg olyan amilyen, tudja, hogy jó alakja van, és ha úgy érzi jól magát, hogy mutogatja, akkor miért ne?

2015. aug. 17. 20:26
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak csúnya. Az arca- akárogyan is próbál segíteni rajta sminkkel- szörnyű, unszimptakis és nőietlen, a mellei melltartóban szépek, de szerintem undorító ha valaki a nyakáig feltolja őket, a lány egész teste....olyan mintha egy nagy, feszes, majdkipukkad dolog lenne. Nem kövér, csak...pff. A stílusa szörnyen egyszerű. Biszexuális vagyok, de egy bottal sem piszkálnám meg. Nem is értem hogy tetszhet ez valakinek....Ha már valami mű, nem az lenne a lényeg hogy esztétikusabb akart lenni az illető?
2015. aug. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon csúnya. Tipikus szolis k_rva, de abból is a rossz fajta, mert közöttük is vannak azért szebbek. Megnézek egy közelebbit az arcáról, és látom, hogy darabos, ráncos. fúj

A testéből él, másból nem is tud, sugárzik róla az ostobaság.

2015. aug. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Büszke, és beképzelt a semmire. Ostoba, brutálisan otromba feje van, és 17 évesen egy lestrapált harmincasnak néz ki. Elég visszataszító látvány.
2015. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

16, 17 éves a csaj?? :D

kiégett 30asnak néztem. azt hittem elrontott műcsöcsei vannak, hogy ilyen magasra rakták őket, de akkor végképp nem értem.. akkor önszántából nyomja fel a melleit egészen a kulccsontjáig? :D basszus, szegény csaj, jó kényelmetlen lehet.

2015. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fúj. Szerintem undorító. Az arca nem szép, és különösebben jó alakja sincsen, ha nem tolna fel a nyakáig a csöcseit, akkor semmi extra nem lenne benne. A mellei nem műviek, szimplán csak push uppal tolja fel őket, de hogy valójában mekkorák, azt nem lehet tudni. A stílusa meg szörnyű, szó szerint omlik a vakolat az arcáról, az öltözködése iszonyat igénytelen és ribis, a szétszolizott bőre is taszító. Összességében olyan kőbányai panelproli kinézete van.
2015. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!