Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nem frusztrál...

Lányok! Titeket nem frusztrál hogy annyi gyönyörű fiatal lány van manapság?

Figyelt kérdés

És most nyáron mindegyik mutogatja magát amennyire csak lehet, bikiniben, mini ruhában...sorra rakják fel a fotóikat is. Én csodálkozom hogy ennyi szép lány van, nem átlagosak hanem annál jobbak.

Első sorban azoktól kérdezem akik annyira nem szépek. Titeket nem érint rosszul?



2015. júl. 16. 14:15
 1/6 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
100%
Nem.
2015. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
Nem zavar. A szépség mellé nem mindig társul intelligencia, és főleg nem normális értékrendek. Egy maga mutogató, fiatal kis ribi legfeljebb csak arra kell egy értelmes férfinak.
2015. júl. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"csodálkozom hogy ennyi szép lány van, nem átlagosak hanem annál jobbak. "


Ha ennyien vannak, akkor már ők az átlagosak.


Amúgy nem érdekel, van saját életem, azon vagyok, hogy tökéletesen jóban legyek magammal, nem másokra irigykedem.

2015. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Én szeretem nézni a szép lányokat az utcán... nem szokásom irigykedni, inkább megnézem őket és olyanok mint valami szép festmény, hogy olyan jó nézegetni. :o De lehet hogy én fura vagyok...
2015. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Néha irigykedek, persze, ki nem?:) De azért depressziós nem leszek tőle. Lehet, hogy külsőleg nem tartozom a legtökéletesebb lányok közé, de mással kompenzálok. Biztosan van olyan dolog, amiben jobb vagyok náluk:)

És annak ellenére, hogy nem vagyok egy nagy szépség, volt és van is párom, aki szeret.

2015. júl. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
kérlek tegyél meg nekem valamit. nézd meg azt a sok gyönyörű fiatal lányt smink és hajformáló nélkül. még mindig annyi van?
2015. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!