Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok szerintetek hány napos...

Csajok szerintetek hány napos borosta az, ami már szexinek mondható? És borosta vagy inkább már rövid szakáll?

Figyelt kérdés
Elég sok helyen találkozom azzal, hogy ma divatos a borosta és elkezdtem gondolkodni rajta, hogy én is meghagynám. Csak nem tudom, hogy max 4-5 napos vagy már inkább 7-10 napos legyen. Szerintetek? Légyszi kort is írjatok.

2015. aug. 19. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal ugye tisztában vagy, hogy mindenkinek máshogy nő?
2015. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:
Ez tenyleg nem igy megy... mutass kepeket kulonbozo fazisokrol.
2015. aug. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:
Mondjuk en szeretem a minel nagyobb borostat. :) (18/L)
2015. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 26 éves páromnak már borotválkozás napján este (ha reggel borotválkozik) van egy ici pici borostája. :) Ahhoz számítva a 4. nap amikor olyan borostás ami nekem már nagyon tetszik... imádom ha borostás... a szakállt nem tolerálnám. :)

19/L

2015. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!