Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek tulzas, ha egy...

Szerintetek tulzas, ha egy nonek MINDIG ki vannak festve a kormei (ugy a kezein, mint a labain)? Nem remiszto ez ferfi szemmel nezve?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 16:58
 1/8 anonim válasza:
91%

Nekem jobban tetszenek a természetes nők, akiken semmi, vagy csak nagyon kevés festék van.


Hogy MINDIG festve legyen, az viszont zavarna. De biztos vannak más férfiak, akiket nem.

2015. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok férfi, de miért lenne ez rémisztő? Nekem is mindig ki vannak a lábaimon, általában a kezeimen is.
2015. aug. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
Nekem nagyon nőiesek a festett körmök. Egyéni stílust ad a nőnek. Viszont el is lehet rontani,ha nem a korosztályának megfelelő színt és formát használ. Az előző feleségem soha nem festette - el is hagytam (na nem ezért), de visszagondolva sosem volt úgy nőies, mint a párom most. L feletti F.
2015. aug. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem manapság a körömápolás az a hajápolással van egy szinten. Elmenni manikűröshöz egy gél-lakkot feltenni nagyjából ugyanolyan, mint a fodrásznál festeni a hajad. Ahogy nem feltétlenül kell tüsire vágott zöld frizurát csináltatnod a fodrásznál, úgy a manikűrösnél is kérhetsz szép, szolid festéket kérned a körmeidre. És azért az kicsit tovább tart, mint egy sima, házi körömlakk, főleg, hogy alatta ugye a körmöt is lecsiszolják, ha nem kerül rá új lakk, egy ideig nagyon törékeny, vékony lesz. Ezért általában aki ilyet használ, annak mindig ki vannak festve a körmei.


Bár őszintén, ez nem tudom, miért lenne túlzóbb vagy rémisztőbb, mint egy igényesen festett és karban tartott haj.


Bár én lány vagyok, nem tudhatom, férfiaknál mi a helyzet :D

2015. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%

Egyáltalán nem....sőt egy szép ápolt manikűr nagyon vonzó!!!

37F

2015. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt mára már elég a körömlakkos témákból?

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Kezd egy kicsit UNCSI LENNI!!!


Egyébként meg NŐJJ FEL, miért lenne rémisztő?? Ha neked nem tetszik, akkor minek használsz lakott? Ha meg neked tetszik, akkor a pasi meg ne szóljon bele!!

Gyerek vagy még, vagy KAMU kérdés!!

2015. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem rémisztő. Engem ez nagyon felvillanyoz, imádom a körömlakkot a nőkön, kézen-lábon. De néha tarthat egy kis szünetet, a natúr köröm színe is nagyn szép. Főleg lábon. :P
2015. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én inkább a antikörömlakkklubbot támogatom.

SZERINTEM jó esetben felesleges, de sokszor inkább ne is lenne. Nélküle szebb. Max egy átlátszó lakk vagy mi a fene :D

2015. aug. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!