Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim rossz szemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim rossz szemmel néznének ránk, ha megtudják a valós korát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok,a barátom 10 évvel idősebb nálam és van egy kislánya is az előző házasságából. Mivel az elején fogalmam sem volt róla, h mi lesz köztünk ezért anyunak nem mondtam el a valós korát, hanem 2 évet letagadtam abból. Már a 8 év korkülönbség sem tetszett neki, szerinte "öreg" hozzám (még így is). Azt, h házas volt és egy gyereke is van, na ezt abszolút nem említettem.

Viszont a kapcsolatunk kezd komolyra fordulni a barátommal.A barátom is tudja, h ezekkel a dolgokkal nem voltam őszinte a szüleimmel és meg is érti, de már azért mondta, h ideje lenne ha megtudnák az igazat. Természetesen ezzel én is egyetértek vele, nekem is sokkal jobb lenne a közérzetem is ha nem kellene hazudnom, de fogalmam sincs, h ilyen hazugságot, h lehetne korrigálni. Álljak anyu elé és mondjam azt, h sajnálom de ebben és ebben hazudtam róla? Nagyon félek, h rossz szemmel fog a kapcsolatunkra nézni. Tudom, h tiltani nem fogja tudni, de mégis mennyivel jobb úgy hazajönni, h nem éreztetik veled, h te vagy otthon a család feketebáránya. A szüleim támogatnak engem anyagilag, mivel még egyetemista vagyok, szóval nem egy kellemes érzés mikor azt mondják, h "Akkor majd a barátod támogat, sőt oda is költözhetsz hozzájuk..." vagy a hasonló mondatok, amik tudom, h elfognak hangozni... Hogy kellene ezt a dolgot felhozni és szépen "beadagolni"? Esetleg van rá megfelelő idő?


2015. júl. 4. 07:43
 1/5 Mumusan ***** válasza:
Nem. Ne Te állj oda. Az biztos kudarc. A párodnak kell odaállnia. Le kell hogy üljenek megbeszélni hogy a párodnak komolyak a szándékai. Igen, volt egy korai házassága, de ő ettől még jó ember....stb. Az sem baj, ha te nem vagy ott. Hagyd hogy ők beszéljék meg. Tuti siker!
2015. júl. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak egy a baj,h a barátom jelenleg betegállományban van és augusztusig biztosan otthon kell lennie, nem mozdulhat ki. Én viszont addig megőrülök, h hazudnom kell :( :(

A másik, h ebben igazad lehet, h sikergyanúsabb így a dolog, de melyik ember merne úgy oda menni a párja szüleihez úgy, h előtte még csak nem is találkoztak?

2015. júl. 4. 07:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem sürgős, hogy a dolog ne várjon pár hónapot még. Ha a barátodnak megvan a Szándéka arra, hogy ezt megtegye, akkor legyél vele türelmes és közben ápold is otthon amúgy.
2015. júl. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Járok is hozzá minden héten min.2x is,úgyhogy attól, h ő most otthon van a kapcsolatunk nincs "ellaposodva", sőt... sokkal jobban elmélyült. De mivel már ő hozta fel, h elkellene mondani az igazat, félek, h ha nem teszem meg, akkor azt fogja gondolni, h szégyellem őt és a múltját,(miközben tényleg nem egy gyilkosságról van szó) és beleun a várakozásba. Oké, mondta, h ő türelmes lesz és úgyis én tudom a legjobban, h mikor lehet ilyet elmondani, de ha magamból kiindulnék, akkor talán nekem se esne rosszul, ha ő hazudna rólam, csakhogy a szüleinek szimpatikusabb legyek... :( Azért is kellene minél előbb megtudniuk a dolgot, mert szeptemberbe a barátom testvérének a szülinapjára vagyok hivatottak, utána pedig lagzira és oda már úgy szeretnék menni, h minden rendben van!
2015. júl. 4. 08:08
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem se esne jól* - javítva, bocsi! :)
2015. júl. 4. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!