Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Halvány szemöldököm van és...

Halvány szemöldököm van és valami megoldást szeretnék, hogy reggelente ne kelljen kínlódnom vele?

Figyelt kérdés
Ceruzát próbaltam. Szemöldökkészletem is vagy mit is próbáltam. Ha festetem az úgy drága lenne.
2015. aug. 29. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni.Én is ebben a helyzetben vagyok és minden reggel szemöldökceruzát használok..sajnos el kell fogadni:(
2015. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:( ha meg nem használok semmit akkor olyan mintha nem lenne.

Nem tudom mit csinaljak hagyjam ugy de akkor ha sminkelem magam akkor az ugy hulyen nez ki.te milyen ceruzat hasznalsz?

2015. aug. 29. 12:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg uszasra is fogunk jarni akkor meg mossam le es utan ujra csinaljam meg.
2015. aug. 29. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem fested? Akármilyen hajfestékkel be lehet és elég olcsó. Tartós is.
2015. aug. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Természetes hatású szemöldökhöz elég ha áthúzod reggelente szemöldökporral, nem kell kontúrozgatni, rajzolgatni semmit. Vízben le fog jönni, de az arcodat nem keni össze, úszás után pedig 1 percbe sem telik újra megcsinálni.
2015. aug. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szerintem a szemöldök tetoválás se rossz ötlet. Gyorsan megvan,es nem kell aggódnod hogy lefolyik vagy barmi.

Persze ez örök élet örök fegyver szoval at kell gondolni,de szerintem megeri :)

2015. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Én a she-nek szoktam használni a szemöldökceruzáját,és ha lefixálom szemöldökzselével akkor nem nagyon szokott "kócos" és rendezetlen lenni.Sőt még a legnagyobb melegben sem kenődik el.:)

2015. aug. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kozmetikus kb. egy ezresből befesti neked, kb 2-3 hétig tart.
2018. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!