Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok: a képen lévő...

Fiatal lányok: a képen lévő alakok közül lenne, amivel elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés

Általában a picit teltebb lányok tetszenek, de tudom, hogy a legtöbben vékonyak akarnak lenni. A neten találtam ezt a fogyókúrás képsort, ami kb. lefedi azt, ami nekem a legjobban tetszik: szerintem mind a négy képen gyönyörű alakja van a lánynak:

[link]

Van olyan köztetek, aki nem akarna nagyon vékony lenni, hanem elégedett lenne valamelyikkel a képen lévő alakok közül? Melyikkel? Kort is írjatok!


21/F



2015. szept. 2. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyikkel sem lennék elégedett.

15/L

2015. szept. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

A karcsúságot preferálom, mégpedig egészségügyi okokból.

Egyik sem tetszik, de nyilván ha választani kell, akkor az elsőre szavazok. Voltam én is ducibb, szóval nem azért osztom az észt, mert húdevékony voltam világi életemben. Nekem kényelmesebb vékonynak lenni. 23.

2015. szept. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
nem, egyikkel sem lennék elégedett.
2015. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Egyik sem "kellene".


24/L

2015. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
A másodikkal talán, csak nagyobb mellekkel :D
2015. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
A képen egyik testalkattal sincs gond, viszont magamon én jobban szeretem az izmosabb testalkatot, és így érzem jól magam.
2015. szept. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Nagyobb voltam, mint az utolsó, de lefogytam kb 15 kg-ot és kb most úgy nézek ki,mint a második. Teljesen meg vagyok elégedve már! :) 17L
2015. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Ebből még az első is lötty. Persze az utolsóhoz képest szép teljesítmény, de az alakformálás elengedhetetlen, ha valaki le akar fogyni. (Én se a levegőbe beszélek, én is dagadt voltam, most már csak szimplán nem vagyok elég szálkás.)
2015. szept. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Sajnálom, ha valakinek nem tetszik, hogy nekem kényelmesebb vékonynak lenni. Nincs vérnyomás gond, ezerszer könnyebb ruhát vásárolni, egy lépcsőn felszaladni, nagyokat kirándulni.

Lehet, hogy szerinted gyönyörű alakja van ezeknek a lányoknak - ízlésről nem érdemes vitatkozni- de, hogy egészségesebb vékonynak / izmosnak lenni, az is tuti. Ezek a lányok "zsírosak" és itt a baj.

2015. szept. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Ez itt egy darab lány. A négy kép a fogyásának ütemét mutatja.

2015. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!