Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiatal lányok: a képen lévő...

Fiatal lányok: a képen lévő alakok közül lenne, amivel elégedettek lennétek?

Figyelt kérdés

Általában a picit teltebb lányok tetszenek, de tudom, hogy a legtöbben vékonyak akarnak lenni. A neten találtam ezt a fogyókúrás képsort, ami kb. lefedi azt, ami nekem a legjobban tetszik: szerintem mind a négy képen gyönyörű alakja van a lánynak:

[link]

Van olyan köztetek, aki nem akarna nagyon vékony lenni, hanem elégedett lenne valamelyikkel a képen lévő alakok közül? Melyikkel? Kort is írjatok!


21/F



2015. szept. 2. 10:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tudom, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen, azt akarta tudni elégedett lennék-e bármelyik alakkal: nem.
2015. szept. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A saját alakommal sem vagyok tökéletesen megelégedve, de inkább a sajátom, mint ezek közül bármelyik.

Ennek ellenére egyáltalán nem gondolom azt, hogy ezek rondák vagy visszataszítóak lennének, szerintem az első kettő még a BMI index szerint is a normál kategóriában van, de számomra nem ez az "ideális".

Tehát összességében ezeket még bőven normálisnak tartom, de ha választhatnék, nem ilyen szeretnék lenni.

2015. szept. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Sunshinedoll ***** válasza:

#9 Ez amúgy hihetetlen nagy butaság, hogy aki vékonyabb, az automatikusan egészségesebb is. Hány alkohol- meg drogfüggő van, aki sovány, de aligha lehet az egészségesnek hívni. Hány fiatal, tinédzserlány van, aki napi szinten gyorskaját eszik, csak a gyors anyagcseréjük miatt nem látszik rajtuk?

Ugyanakkor nagyon sok olyan lány van, aki mondjuk husisabb, de rendszeresen mozog, sportol, és odafigyel arra mit eszik, csak genetikailag, vagy az anyagcseréjükből kifolyólag van rajtuk egy kis zsír.

Egy dolog mások testalkata felett bíráskodni, de senki nem veszi be, hogy az egészségük miatt aggódsz, vagy amiatt csinálod.

2015. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
50%
Egyikkel sem lennék elégedett! 23/N
2015. szept. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
Egyikkel sem. Vékony vagyok, és az is akarok maradni.
2015. szept. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mivel én nagyobb darab vagyok, én ezekkel is simán elégedett lennék, a 4.-nél vagyok valamivel nagyobb darab (jó, a 4.-en fura az alsó rész, de csak azért, mert nem jó méretű bugyi van rajta).


26/N

2015. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én kb olyan vagyok mint ami az első képen látható csak kicsit izmosabb kiadásban. Nekem alap helyzetben nincs problémám ezzel, kivéve amikor megszólnak érte (igen, sajnos vannak akik csipkelődnek evvel). Szóval a célom, hogy még fogyjak + izmosodjak egy kicsit hogy mindenki által elfogadott legyek.:)
2015. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!