Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Fiúk! Nektek bejönnek az izmos csajok?

Figyelt kérdés
Olyan lányokra gondolok, akik nem csak sportolgatnak néhanapján, hanem konditerembe járnak, és és mindenféle fehérjeitalokat isznak.:)

2015. szept. 5. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekem személy szerint nem, de vannak akiknek igen.
2015. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem például igen.
2015. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem.
2015. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hallgató kormban jó haverom volt egy egyel alattami évfolyamos lányka, aki háromdanos karatés volt. Baromi jókat verekedtük közelharcon, egyszer eltörte az orromat, én meg eltörtem a csuklóját. Fél évvel később szerelmet vallott, mondom neki, várj egy kicsit, betérek iszlámnak, és elveszlek másodiknak.

Nullkilométeres hadnagy koromban Vásárhelyen szolgáltam (már, amikor nem Boszniába mentem, vagy a határon huhogtam,mert éppen 99' volt, kosovoi háború) és Szegeden laktam, szabadidőmben néha kijáratam a Matyi-éri evezőspályához fotózni és lazítgatni. Janics Natasa ekkor volt kiskezdő, de már akkor mondták, hogy ebből a szerb csajból nemakármi lesz. Kievezett a parthoz, kiszállt a kajakból, majd egy laza mozdulattal fél kézzel kikapta akajakot a vízből, és a vállára kapta, amely olyan széles volt, mint egy sorompó.

Na mondom, nekem ez a nő KELL!!! Olyan nőre vágyom, aki engem (191 cm, 110 kg, nem zsírból) meg tud engem védeni...

2015. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán jönnek be az ilyen lányok, mármint azt szeretem ha egy lány foglalkozik a testével, tesz a jó külsőért, de ez már sok szerintem.
2015. szept. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ismerősöm lánya volt ilyen. Borzadtam tőle. Most elhanyagolta magát. Már szívesen megsámfáznám!
2015. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kisboltos válasza:
Persze. Végre lenne egy lány, aki ugyan azt a sporot szereti, amit én is, és nem csak divatból csinálja.
2015. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem mindenképpen bejönnek a fitt csajok. A csajok is ugyanúgy az izmoktól lesznek szépek és formásak (max más izmoktól).

Szerintem akik itt leszólják az izmos csajokat, azoknak egyszerűen téves kép él a fejükben az izmos csajokról. Szerintem a legtöbbeknek az izmos csajról az agyonkokszolt gyúrós nők és a súlyemelő nők, meg az egykori NDK-s sportolónők jutnak eszükbe.

Ha hobbiból lejársz heti 2-3 alkalommal konditerembe, meg fehérjeitalokat iszol, attól egyáltalán nem leszel nőietlenül kigyúrt, sőt szexi leszel és formás. Ha nem vagy hivatásos sportoló és nem kokszolsz, akkor egyszerűen fizikailag lehetetlen, hogy annyira kigyúrd magad, hogy az már csúnya legyen.

Inkább ellentétes a baj: hogy sok csaj, aki 40 kiló vasággyal, nulla izomzattal, azt hiszi, hogy még tovább kell fogynia ahhoz, hogy jól nézzen ki. Holott az emberi testnek az izomzat adja a formát és feszességet, férfiak és nők esetében is. Ehhez képest a sovány (se izom se háj) lány csak a kisebbik rossz a kövérhez képest.

Annyit azért hozzátennék, hogy bicepszre annyira ne gyúrj, mert az lánynál nem szexi, de minden másra igen; főleg fenékre, hasra, hátra. Szerezz valami női edzéstervet!


26, fiú

2015. nov. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!