Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk! Miert jo nektek ha...

Fiuk! Miert jo nektek ha arcszorzetetek van?

Figyelt kérdés
Nagyon sok fiut latok manapsag akinek arszorzete van mindig, nem akarja levagni. Miert jo ez nektek? Nem erzitek rosszul magatokat miatta?

2015. szept. 6. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem jó, és rosszul is érzem miatta, de sajnos mindig visszanő:(
2015. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nekem jól áll a borosta. Max. 4 napig szoktam meghagyni, utána megborotválkozom. Nem olyan mulatságos minden nap borotválkozni, ne hidd azt, kedves kérdező. :D Nagyon hamar nő, az a baj. :/ :D 20/f
2015. szept. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem szerencsere csak 1-1.5 het utan no kisebb borosta szeruseg, ugyhogy nem borotvalom csempere rogton ahogy egy kicsit is kino, az meg nem igen zavar.


20/f

2015. szept. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:

Nem kérnek személyit a sorsjegyhez is,állítólag nagyon jól áll,spórolok a borotván,nem pattogzok ki az arcom és kevésbé izzad a melegben,aminek a logikáját én se értem.

20/F

2015. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

dettó opened paradise, énsem érem ezt az izzadás cuccot :D

én ritkán szoktam teljesen borotválkozni, legtöbbször géppel vágom le ami ugye mindig hagy egy kis borostát.

kb. 7-9 napig hagyom meg, ezt pedig borotvával igazítgatom

hogy miért szeretem?

- jól áll

- férfias és a legtöbb nő szereti

- nélküle pedig olyan hülyén nézek ki :D

2015. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a lustaság miatt,mert nyűg minden nap levágni.
2015. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én rengeteg ismerősömön még csak szőrt se láttam pedig már 20 leszek...
2015. szept. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ertelek titeket. Nem is kell minden nap. Es igen valakinek temyleg jol all. De akinek nem es hagyja kinoni az olyan apolatlannak tunik es nekem annyira nem tetszik. Hat ha tenyleg tetszik sok lanynak az arcszorzet akkor jo nekik :)
2015. szept. 7. 00:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkodtam,hogy miért van az,hogy valakinek jól áll,kimondottan férfias sármos hatása lesz tőle,más meg ápolatlan hatást kell borostával annyira nem áll jól neki.És a fejforma a válasz.Hosszúkás arcon áll jól,a kerek és a kocka fejűeknek meg nem.
2015. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!