Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nincs annyi sportos...

Miért nincs annyi sportos lány manapság!?

Figyelt kérdés
Manapság alig van olyan csaj, akinek sportos fizikuma lenne. Vagy túl sovány, vagy túl kövér, de ha a testsúlya rendben is van, akkor is ott lötyög a pocakján a háj. Miért félnek a lányok izmot felszedni, és egészségesen táplálkozni (fogyókúrás csodaszerek és junkfood helyett). Sokkal jobban néznének ki. De mintha ők erről nem tudnának. Izmos fiúkat, bár elvétve, de lehet látni; sportos csajokat viszont 1 kezemen meg tudom számolni, hogy mennyit láttam az utóbbi időben.

2015. szept. 5. 11:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még azok a lányok is akiket "bomba nő"-nek tartanak, azok se tudnak egy szilikonos cicinél, és egy kitüremkedő popsinál többet felmutatni.
2015. szept. 5. 11:35
 2/14 anonim ***** válasza:
Rossz helyen élsz. :D Nálunk a gimiben nagyrészt csak ilyet látsz, meg a baráti köröm is tele van sportos lányokkal. Én is sportolok, csak nyisd ki a szemed. :P
2015. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém, te tényleg baromi rossz helyen élsz. Mindenhol jó nők vannak, erre is.
2015. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
szerintem egyre több a sportos lány, mert úgymond divat lett. én nem vagyok sportos, DE a testsúlyom normálisan, az alakom átlagos, se túl sovány, se túl kövér és nem lötyög a hasamon a háj. nem döglök egész nap az ágyban, de nem fogok sportolni, mert nincs hozzá időm, energiám, kedvem. egészséges vagyok, normálisan eszem, nem halok meg, ha egy megállót le kell gyalogolni és nem fogok csak azért kondiba járni, hogy egyes fiúknak megfeleljek, így is tetszem elég embernek és nem nézek ki szarul. szóval engem spec annyira nem érdekel a sport, hogy csak na. ha sportos lányt akarsz, menj el az edzőterembe vagy valami edzésre, a TF-re és szedj fel onnan egyet.
2015. szept. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel a sport és a sportos külső. Se magamon, se férfiakon. Ez van.
2015. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont azt tapasztalom, hogy egyre több lány jár konditerembe meg futni, vagy valamit mozogni. Mondjuk ez amatőr szinten rohadtul nem fog meglátszani senkin látványosan, de így is szolgálja az egészségüket.


Ízlések és pofonok, de nekem meg pont a nagyon sportos, rohadt szálkás, félprofi konditerembe járó lányok nem tetszenek. Széles váll, nagy bicepsz, mell az nulla, maximum izom, viszont mellé egy jó segg. Engem nem vonz az ilyen szexuálisan.

2015. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja még arra válaszolok, hogy miért van több sportos fiú mint lány: a férfiak könnyebben építenek izomzatot a nők pedig könnyebben szednek fel zsírt, az evolúció így készíti fel minden faj nőnemű egyedeit a terhességgel járó extra megterhelésre.
2015. szept. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Én nőből vagyok és azért nem vagyok sportos, mert nem tudok ilyen energiacsökkentett, meg cukormentes agyon édesítőzött szarokon élni.
2015. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tudok erről csak mikor 4-ig az iskolai műhelyben ülök úgy hogy aznap még semmi normálisat nem is ettem és van lecke, 5-re érek haza, úgy kicsit nehéz edzeni menni (ahova legkorábban a 6-kor induló busszal tudnék mert fuck yeah vidéki buszok) ha aludni is szeretnék aznap.
2015. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szokásos provokáló baromság. agyfaszt kapok már tőletek.
2015. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!