Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a szemöldökö...

Hogyan szedjem ki a szemöldökömet? Még sosem csináltam ilyet.

Figyelt kérdés

Ilyen szemöldök tetszene a legjobban: [link]

Sosem szedtem még ki és félek, hogy elrontom.. Lehet hogy inkább kozmetikusra kellene bíznom? Ha meglehet oldani házilag majdnem biztosra akkor hogy kezdjek neki? Előre is köszönöm a válaszokat és elnézést a tudatlanságomért.



2015. szept. 7. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem állnék neki:o en a helyedben kozmetikusra bíznám...
2015. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Énis félek :D Lehet jobb ötlet a kozmetikus, legalább nemkell zacskóval a fejemen járkálnom, ha elrontom esetleg :)
2015. szept. 7. 20:10
 3/5 Rebellious Dead Lady ***** válasza:
73%

Én először saját magamnak csináltam és azóta is. Mindig kérdezik, hogy voltam-e kozmetikusnál, mert olyan szépen megcsináltam. Na meg otthon olcsóbb is a szemöldökszedés. :D

De ha félsz, inkább kozmetikushoz menj. :)

2015. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 AnnaMio ***** válasza:
100%

Ha biztosra akarsz menni, akkor bízd kozmetikusra, utána neked csak a forma fenntartásával kell foglalkoznod. Ha megpróbálnád otthon, akkor van pár tippem:

- mindig közvetlenül fürdés után szedd, mert a párától és a meleg víztől felpuhul a bőröd és sokkal szebb és fájdalommentesebb lesz az eredmény

- ha új formát készítesz, akkor egy alkalommal csak 10 szálat szedj ki (sose a fő ívből, hanem mindig a szélső, különálló szálakat), így nem fogsz túlzásba esni

- az előbbi okból kifolyólag ne használj nagyító tükröt, mert arra fog késztetni, hogy mégtöbb szálat kiszedj, amire nincs is szükség, és mivel nem látod az összképet, ezért könnyen elronthatod

- találd meg a megfelelő kezdőpontot, csúcspontot és végpontot a szemöldöködnek ( [link] ha kell, egy szemceruzával rajzold is be őket

- ha közel ülő szemeid vannak, akkor a javasoltnál kicsit távolabb érdemes kezdeni az orrodtól, hogy kiegyensúlyozza, ha távol ülő szemeid vannak, akkor közelebb kezdődjön a szemöldököd

- mindig a növekedés irányával megegyezően szedd ki a szálakat és érdemes őket kifésülgetni közben (mondjuk egy tiszta szempillaspirállal), hogy a megfelelő irányba álljanak

- ha egy szál túl hosszú, és kilóg, akkor semmiképp se szedd ki, hanem fésüld ki és óvatosan vágd le a kilógó részt, így nem lesznek lyukak a szemöldöködben

- minden alkalommal egyre kevésbbé lesz fájdalmas, de ha elöször bepirosodik vagy picit bedagad, akkor csak jegeld le

Remélem ez segít, én már kozmetikustól is kaptam bókokat a szemöldökömre :D

2015. szept. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 AnnaMio ***** válasza:
Eh, nem sikerült rendesen linkelnem az előbb, de itt az oldal: [link]
2015. szept. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!