Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nekem hogy állna...

Szerintetek nekem hogy állna a rövid haj? Képpel

Figyelt kérdés

mert mostanában gondolkoztam,h fiúsan rövidre vágatom,de nem vagyok benne biztos,h jól nézne-e ki a végeredmény.. A képek között azért van egész alakos,hátha az számít valamit :) Ja és bocsi a halott pillantásomért az egyik képen,csak teljesen arra koncentráltam,h a hajam rövidnek nézzen ki 😂 Köszi a válaszokat

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. szept. 7. 20:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerintem így most tökéletes! :)
2015. szept. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Esetek többségében a rövid ha nem túl nőies, inkább kényelmes, de ami engem illet én a hosszú hajú lányokat szeretem jobban.
2015. szept. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
Ha picit lányosítanád magad (hosszú haj, csinosabb öltözködés) vagy akár szemüveg helyett kontaktlencse, akkor szerintem gyönyörű lennél. Így meg csak pusztán szép vagy, és ezt hetero lányként mondom! Szerintem ne vágasd,inkább növeszd!
2015. szept. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Hahaha az öltözködésemet illetõen,az egyik képen pizsiben vagyok,a többiben pedig edzés után,a kedvenc pulcsimban úgyhogy tényleg nem ez a mérvadó már nem azért 😂😂
2015. szept. 7. 21:40
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Hű, de helyes lány vagy! Szerintem az arcformádnak kifejezetten jobban áll a hosszú haj, de nem vagyok fodrász, nem értek hozzá. :) De tényleg nagyon helyes vagy így, szerintem ne vágasd le.
2015. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem tök jó, ne rövidítsd :)
2015. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 opened paradise ***** válasza:
72%

Hasonló volt az álom pulcsim,csak "Grunge" felirattal...


Amúgy szerintem az a félhosszú,ami most van,állna a legjobban.


Hogy jött az ötlet?

Spórolnál a samponon? :D

2015. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%
Én megnöveszteném hátközépig ezt a hajat + egy másik szemüvegkeretet választanék a helyedben, ha nő lennék. Bomba csaj lennél úgy. (Így sem vagy csúnya, sőt...)
2015. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De aranyos itt mindenki :) Bár csak a hajamra voltam kíváncsi,mostmár olyan meghatott lettem,h szobrot állítok nektek hehe
2015. szept. 7. 23:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ellenvélemény: én kipróbálnám a helyedben, főleg a 2.kép alapján mondom, hogy jól állna :)
2015. szept. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!