Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A kedvesemet...

Mit tegyek? A kedvesemet meghülyítették a barátnői, olyanra beszélték rá, ami nekem nem tetszik. Hogy ellensúlyozzam az álnok barátnők hatását?

Figyelt kérdés
A kedvesem gyönyörű lány, imádom őt, egészben is full tökéletes és az egyes alkatrészei is első osztályúak. A hülye barátnői a nyáron bebeszélték neki, hogy kicsi a melle, és rábeszélték, hogy vegyen magának szivacsos, kitömött melltartókat. Ijedtében vett is egy csomót, azóta olyanokat hord, és mindenütt megnézik a pasik, úgy csorgatják rá a nyálukat, mint egy k+rvára. Én jobban szerettem, amíg normál méretűnek tűnt a melle, az is jól állt neki, most viszont minden blúza úgy domborodik, mintha két féldinnye lenne alatta (a szivacsos melltartók miatt), s minden pasi bámulja, csak a mellének beszélnek. Ez neki így jó? Miért mosták át az agyát a barátnői? Miért hitették el vele, hogy csak a nagy mell lehet szép?

2015. szept. 8. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem kell a barátnődet megfosztani attól, hogy szépnek érezze magát, csak mert te féltékeny vagy. Nem is ad rá okot ráadásul a lány. Nyilván te nem bízol magadban eléggé, mert most, hogy ennyien udvarolnak neki, félsz, hogy talál jobbat nálad.
2015. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Milyen már az, hogy a barátnőd testrészeit "alkatrészeknek" hívod. Ő nem egy kocsi. Az meg igazán nem a te dolgod, hogy ő miben és hogyan érzi jól magát.
2015. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Próbáld meg elmondani neki azt, amit a kérdésben leírtál.
2015. szept. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 opened paradise ***** válasza:
63%
Napfénybaba leírta,amit akartam.
2015. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Talán beszélj vele, hogy neked mi tetszik.... meg hogy a szivacsmell elég ciki.
2015. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem az "alkatrészek"szó ebben az esetben nem pejoratív értelmű. Látszik mennyire odavan érte. A lényeg, hogy mondd el neki is, mennyire odavagy érte, és az eredeti szépségéért, és ne akarjon más lenni mint önmaga, mert neked úgy tetszik és értékesebb a személye annál, mint hogy ilyesmiket csináljon. Nem egy húscafat akit a pultra kell tenni.Lehet a barátnői csak akként tudnak érvényesülni, de emiatt neki nem kéne őket követni.
2015. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nagyon köszönöm, hogy megértettél. Valóban arról van szó, amit írtál. Többre tartom a kedvesemet annál, hogy olyan praktikákat vessen be, mint a barátnői. Neki alapjáraton nagyon szép, közepes nagyságú melle van, ez a legtökéletesebb mell a szememben mind az alakját, mind a méretét tekintve. Mi szüksége van vastag szivaccsal kitömött melltartóra, amiben akár egy kosármérettel nagyobbnak látszik a melle? Sajnos annyira telebeszélték a barátnői a fejét azzal, hogy kicsi a melle, hogy már nem lehet lebeszélni a szivacsos borzalom viseléséről. Már rettegve várom, mikor fogják a drágalátos barátnői a plasztikára rábeszélni. De akkor az összes barátnő haját tövestől fogom kitépni, erre megesküszöm. Még egyszer köszi, hogy megértettél.
2015. szept. 13. 15:39
 8/12 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem te féltékeny vagy! Nekem ez jön le.

Én sem helyeslem amit csinál a szivacsos mellstabilizátorokkal, de én nem szólnék bele. Az eddigi sikerélményei és a barátnők könnyen a vesztes oldalra sodorhatnak...

2015. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
6-os vagyok, azért ne add fel! Dícsérd sokat (az igazi szépségét), egy nőnek kimondhatatlanul jól esik és sokat jelent egy egy kimondott-őszinte- szó. És ha úgy is tűnik nem talált célba, de igen. Csak max nem mutatja ki mert mégis bizonytalan belül. :)
2015. szept. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Fú,de idegesítő személyiség vagy kérdező.

Történt azóta valami változás amúgy?

2016. márc. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!