Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek tetszik, ha egy lánynak...

Nektek tetszik, ha egy lánynak nyelvpiercingje van? 16/L

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék pc-t, az arcomon nem igazán állna jól egyik típus se. Mármint ezt mások is alátámasztották már. :D

Szóval vélemény?


2015. aug. 10. 17:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. aug. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyik nemnél sem tetszik, sőt, ez az egyetlen piercingfajta, amitől kifejezetten undorodom. És hogy miért? Mert a gyomrom felfordul, mikor meglátom a buszon/metrón/villamoson/vonaton, hogy a tulajdonosa ott kérődzik rajta: csámcsog, kidugja a piercing felső részét, nyammog,játszadozik vele még leírni is rossz. Mint a vénasszonyok a műprotkóval. És amilyen balfék vagyok, mindig kiszúrom az ilyeneket, utána meg azon görcsölök, hogy még véletlenül se nézzek rájuk még egyszer.
2015. aug. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
94%
Milyen PC-t szeretnél a szádba Asust vagy esetleg Toshibát?
2015. aug. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Én is mindig észreveszem hogy baxogtatják a nyelvpiercinget az emberek, mint a protkós nénik. Meg amúgy is undorító is mert bizony a kajadarabok, meg minden körülötte jól megragad. Fogat mosni meg úgysem fogsz minden evés/nasi után.
2015. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Tragus. Az mindenkinek jól áll. A nyelv az nem. Csak nem.
2015. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

[link]

őőőő ilyen

A tragus meg nekem nem tetszik

2015. aug. 10. 17:38
 7/16 A kérdező kommentje:
Hmmm.. de ha eltekintetek attól, hogy nyilvános helyen játszadoznak vele.. úgy önmagában sem tetszik? :D
2015. aug. 10. 17:41
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, úgy se. Ettől a képtől is "rosszul" lettem. Taszít.
2015. aug. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem igazán tetszenek a piercinget, de van olyan, ami tényleg jól áll valakinek és nem lesz tőle csúnya. Na a nyelv még sose tetszett, senkin! Szóval, nem, nagyon nem.

Nekem nagyon nem nőies. Férfias darab.

2015. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem tetszik.

Olyan idétlen amikor látni lehet, hogy a nyelvében van, és állandóan piszkálják kocogtatják a foghoz mint a nyugdíjasok a mézes cukorkát.

2015. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!